Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Velikonoční neděle na zámku Liblice
Velikonoční neděle na zámku Liblice
Lidová řemesla a trhy

Velikonoční neděle na zámku Liblice

Na hledání vajíček je nutné děti registrovat.
Připravili jsme si pro vás jarmark, prohlídky zámku, lahodné velikonoční menu v zámecké restauraci a hledání vajíček pro děti. Hledání vajíček bude probíhat ve 12:00 a 13:30 hod v zámecké zahradě. Na hledání vajíček je nutné děti registrovat na tel: 315 632 111 nebo recepce@zamek-liblice.cz.

Provozovatel

Zámecký hotel Liblice

Liblice 61
277 32 Liblice
Tel.:
+420 315 632 111
Email:
jandova@zamek-lib...
Email:
recepce@zamek-lib...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.zamek-liblice.cz
GPS:
50,311758 14,586459
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Jak se hladí duše aneb Vánoce s poezií

Koncert.
Mělník, Středočeský kraj

Čert a Káča

Pohádka.
Mělník, Středočeský kraj

TGM to nikdy nebude mít lehké

Výstava.
Mělník, Středočeský kraj

Petr Cempírek – Krajiny a jedna stará loď

Návštěvník výstavy bude mít možnost porovnávat původní skici s výslednými obrazy a sledovat tak vývoj některých obrazů v čase.
Mělník, Středočeský kraj

Aktivity v okolí

Zámek Liblice – relaxace i gurmánské zážitky

Zámek Liblice je jednou z nejcelistvějších památek českého venkovského baroka z dílny italského architekta Giovanna Battisty Alliprandiho, který v roce 1699 vypracoval, na podnět tehdejšího majitele panství, Arnošta Pachty z Rájova, osobitý projekt nového sídla.
Liblice, Středočeský kraj

Slatinná louka orchidejí u Liblic v zámeckém parku

Přírodní památka Slatinná louka leží v anglickém parku zámku Liblice, mimo turisticky značené cesty. Nachází se zde významná lokalita orchidejí. Území o výměře 2,27 ha je chráněno od roku 1986.
Byšice, Středočeský kraj

Památník Jana Palacha Všetaty

Památník Jana Palacha ve Všetatech připomíná zoufalý čin studenta historie a politické ekonomie Filozofické fakulty UK, který se v roce 1969 upálil na protest proti rezignaci lidí po okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy.
Všetaty, Středočeský kraj

Polabská černava

Národní přírodní památka Polabská černava se rozkládá podél toku Pšovky v těsné blízkosti obce Mělnická Vrutice. Jedná se o unikátní lokalitu se slatinnými a rašelinnými porosty s výskytem vstavačů (orchidejí).
Velký Borek, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Piknik v zahradách na zámku Liblice

Najděte malebná zákoutí francouzské zámecké zahrady, zažijte rozmary aristokracie a vychutnejte si naše lahodné pokrmy pod širým nebem.
Liblice, Středočeský kraj

Zámecká restaurace na zámku Liblice

Přímo v historických prostorách zámku Liblice se nachází zámecká restaurace s kapacitou 80 míst. Každého z návštěvníků jistě zaujme její pozdně barokní výzdoba s freskami, která přispívá, společně s vynikající nabídkou zámecké kuchyně, k mimořádnému kulinářskému zážitku.
Byšice, Středočeský kraj

Zájezdní hostinec Na Štěpáně

Než tu přes Labe stál Štěpánský most pro auta, byl tady přívoz pro vozky a koně! A hostinec! Poslední roky je ve vynikající formě, má báječný servis.
Obříství, Středočeský kraj

Penzion Na Kmíně – rodinná usedlost nedaleko Prahy

Toužíte po stylovém místě pro vaši svatbu, romantické chvíle ve dvou nebo víkendový odpočinek pro celou rodinu? Hledáte nápadité prostředí pro pracovní setkání? Na Kmíně vyhoví každému vašemu přání.
Obříství, Středočeský kraj