Úvod > Kalendář akcí > Velikonoční jarmark na Bělišti - zrušeno
Velikonoční jarmark na Bělišti
"> Velikonoční jarmark na Bělišti ">
3.4.
5.4.
+ Přidat foto

Velikonoční jarmark na Bělišti - zrušeno

Kdy 3. duben 2020 9:00 - 5. duben 2020 17:00 Lidová řemesla a trhy
Letošní Velikonoční jarmark bude v národopisné expozici Městského muzea probíhat od pátku 3. do neděle 5. dubna v čase od 9 do 17 hodin.
Kromě bohatého výběru velikonočního a řemeslného zboží – jarních dekorací, květin, kraslic, pomlázek, řehtaček a perníčků – se můžete jarně naladit některou z doprovodných akcí. V pátek od 16.30 hodin vystoupí s dechovými nástroji žáci Základní umělecké školy pod vedením Rudy Müllera. V sobotu od 11 hodin sehraje hodkovické amatérské divadlo HAD pohádku o jaru, lásce a Velikonocích s názvem „Velikonoční zajíc Hugo“. Odpoledne od 16 hodin zazpívá místní sbor My Gospel, vedený Věrkou Strouhalovou. V neděli od 10 hodin se můžete těšit na loutkové představení pro děti i dospělé „Cirkusárium“. Je věnováno všem ohroženým živočišným druhům a sehraje ho divadlo Toy Machine z Peček.

Výtvarnou dílnu pro děti připraví DDM Mozaika i Rodinné centrum Andílek, jejichž Velikonočního zajíčka budete moci v prostorech domu potkat v pátek a v sobotu. Tradičně se připojí místní Sdružení zdravotně postižených s výrobky ze své dílny. Program bude obohacen předváděním lidových řemesel. A samozřejmostí bude občerstvení s tradičním Bělišťákem, koláči, mazanci, jidáši a dalšími dobrotami.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 3. 2020

Ubytování a restaurace v okolí