Úvod > Kalendář akcí > Veletrh Stavebnictví-Therm-Domov-Zahrada 2022 ve Zlíně
Veletrh  Stavebnictví-Therm-Domov-Zahrada 2022 ve Zlíně
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
24.3.
26.3.
Přidat foto
Výstavy

Veletrh Stavebnictví-Therm-Domov-Zahrada 2022 ve Zlíně

Zveme vás na tradiční, již 31. ročník veletrhu. Vystavovatelé ve více jak 100 expozicích představí rozsáhlou nabídku nejžhavějších novinek, výrobků a služeb, energeticky nejúspornějších technologií z oborů stavebnictví, vytápění, vybavení domácností a inspirace pro zahradu, chalupáře a chataře.
Návštěvníci se mohou radovat i z 1. ročníku ZLÍN DESIGN SHOW 2022, který se zároveň uskuteční s veletrhem. Kreativní designeři zde představí široký sertiment atraktivních, nápaditých a originálních vyýrobků.

Nebudou chybět poradenská centra programů Nová Zelená Úsporám a Dešťovka, prezentace odborných škol Zlínského kraje a odborné přednášky. Těšit se můžete na veletržní slevy vystavovatelů, zajímavý doprovodný program či oblíbenou soutěž pro návštěvníky o hodnotné ceny.

Rozsáhlý sortiment veletrhu je určen pro nejširší laickou i odbornou veřejnost provádějící rekonstrukce, opravy či dovybavení bytů, domů, vytápění a zahrad, širokou veřejnost se zájmem o stavby domů, chat a chalup. Na své si přijdou zájemci o úspory energií, vlastníci bytových domů, pracovníci odborných firem, podnikatelé, kteří rekonstruují či vybavují kancelářské a obchodní prostory, zástupci měst a obcí, pracovníci státní správy a odborných institucí.
 

 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí