Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Veletrh For Pets
Veletrh FOR PETS
Výstavy

Veletrh For Pets

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Výstavy v celé ČR.
Máte doma zvířecí duši nebo o jejím pořízení uvažujete? Hledáte tip na parádní víkend s celou rodinou? Pak je veletrh FOR PETS určený právě vám. Těšíme se na vás v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech v termínu 13.–16. dubna 2023.
Zajímá vás, jak správně poskytnout první pomoc vlastnímu pejskovi? Potřebujete radu, jak převychovat kočku, pokud vládne vaší domácnosti? Nejlepší přítel vašich dětí se plazí, nebo má křídla? Žádné zvířátko doma zatím nemáte, ale cítíte, že nastal čas si nějaké pořídit? Nebo mazlíčka domů nechcete, ale vidět psí záchranáře v akci nebo fandit králíkům v roli atletů by vás bavilo? Váš malý rozumbrada má tisíce otázek o zvířecí říši? Pak si určitě akci FOR PETS zapište do svých diářů. Můžete se těšit na pestrý výběr chovatelských potřeb pro všechny domácí mazlíčky s významnými veletržními slevami a připraveny jsou zajímavé přednášky i nevšední atraktivní vystoupení se zvířaty.

Veletrh FOR PETS, pořádaný společností ABF, je jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích zvířat. Orientuje se na veškerá domácí zvířata, tedy na psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce, hlodavce i akvaristiku. Vystavovatelé návštěvníkům nabídnou novinky v oblasti kvalitních krmiv, veterinárních přípravků, kosmetických procedur a chovatelských potřeb. V rámci doprovodného programu bude fungovat odborné poradenství a nebude chybět prezentace veterinárních institucí, chovatelských svazů, klubů a stanic.

Novinkami letošního ročníku jsou bezplatná poradenství v oblasti drobných savců, hlodavců a terarijních zvířat – především plazů. A pokud řešíte jakýkoliv zdravotní nebo emoční problém se svým psem, zdarma vám poradí v odborné poradně Dokonalá láska.

Mimořádně atraktivní a akční bude i doprovodný program. Ten je maximálně vhodný pro všechny věkové kategorie. Nadace na ochranu zvířat, která je spolupořadatelem veletrhu, si na přípravě doprovodného programu dává vždy záležet. Návštěvníci veletrhu uvidí ukázky práce profesních a zájmových organizací jako například záchranné služby veterinární Pet-Medic Praha, akční ukázky výcviku a práce asistenčních, vodicích a signálních psů, záchranářských psů nebo ukázky práce a výcviku psů Celní správy ČR. Na programu budou také ukázky sportovních, zájmových a volnočasových aktivit se psy – dogdancing, dogfitness, dogfrisbee CzechBlack, agility, hersenwerk, obedience, nosework a mnohé další. Po celé čtyři dny veletrhu budou moci návštěvníci sledovat také programové ukázky výcviku a sportovních disciplín s miniaturními koňmi American Miniature Horse připravené ve spolupráci s Asociací chovatelů miniaturních koní.

Na své si přijdou i milovníci králíčků a morčátek. Pořádnou dávku roztomilosti nabídne přehlídka všech čistokrevných plemen zakrslých králíků. K vidění bude více než 60 králíčků, včetně velmi vzácných druhů, které nebývají často k vidění. Králíčky vystavují uznávání chovatelé Jindřich Šíp a Naďa Marvanová. Oba budou na veletrhu přítomni a rádi vám s případným chovem zakrslých králíčků zdarma poradí. A co víc, pár krasavců zde bude i na prodej přímo od chovatelů. Zajímá vás, jak může morče se svým chovatelem získat v ČR prestižní titul Národní vítěz? Pak si rozhodně nenechte ujít 49th – 52nd CAVY SHOW FOR PETS, kde budou k vidění téměř všechna plemena uznaná českým standardem.

Plánujete profi focení svého psa, ale stále nemáte čas? Od nás si na památku můžete zdarma odnést profi fotku svého hafana, pokud ho necháte zvěčnit v Ateliéru pro psy Martinou Burianovou. A za odměnu můžete vzít u nás svého čtyřnohého přítele do Psí relax zóny. Naplní si tady bříško ve Fitmin Pestauraci, protáhne si nožičky na hřišti, užije si masáž a nechá se zkrášlit v salónu nebo si zde vyřeší pár hlavolamů.

Veletrh FOR PETS plní ovšem i roli charitativní. Letos se zde už podvanácté bude konat Umisťovací výstava koček. V letech 2012 až 2022 bylo díky FOR PETS umístěno celkem 266 koček! Přesně tolik lidí si zde vybralo svoji lásku kočičí. Kdo tedy uvažuje o pořízení micky, ten si ji bude moci vybrat právě tady.

Prague Car Festival

Třináctý ročník akce evropského významu nabídne vystavovatelům i návštěvníkům jedinečnou podívanou na široké spektrum unikátních automobilů a motocyklů. Výstava spojuje oblasti upravených a sportovních vozů, světa motorsportu a historie vozidel.
Praha, Praha

Veletrh Motocykl Praha 2025

Tradiční motoristická výstava Motocykl 2025 se bude konat na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a to 6. – 9. 3. 2025.
Praha 9, Praha

Veletrh čisté mobility e-Salon

Veletrh čisté mobility, technologií a řešení pro e-mobilitu e-Salon nabídne letos v termínu 7. – 10. listopadu bohatý program nejen pro profesionály z oboru, ale také pro širokou veřejnost a rodiny s dětmi.
Praha 9, Praha

Wine Prague 2024

Mezinárodní veletrh vína pro profesionály a odbornou veřejnost Wine Prague každoročně přináší do Prahy profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů.
Praha 8, Praha

Veletrh vědy 2024

Na největší vědecké akci v Česku se odborníci podělí o nejnovější vědecké poznatky a přesvědčí děti i dospělé, že věda je zábava. Veletrh vědy pořádá Akademie věd ČR na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Vstup je tradičně zdarma.
Praha 9, Praha

Bruce Springsteen and the E Street Band

Po dlouhých dvanácti letech se Bruce Springsteen vrací do Prahy. Jeho zastávka zde v rámci turné Bruce Springsteen and the E Street Band 2024 World Tour bude jediná ve střední Evropě. Zároveň jde o jeho největší koncert v České republice. Koncert se uskuteční 28. 5. na pražském letišti Letňany.
Praha 9, Praha

Divadélko – Žabí princ

Dobrodružství jednoho žabáka.
Praha 18, Praha

Zdravá a fit máma

Doporučení a osvěta rodičů, jak komplexně udržovat rodinu v kondici.
Praha 18, Praha

Aktivity v okolí

Výstaviště Letňany – PVA Expo Praha

PVA Expo Praha nebo také Výstaviště Letňany je veletržní areál v Praze-Letňanech. Rozkládá se na ploše 105 000 m² v těsné blízkosti konečné stanice metra trasy C a letiště Letňany pro malá letadla. V multifunkčním areálu se konají veletrhy, výstavy, koncerty i festivaly.
Praha 9, Praha

Volná herna mateřského centra Letnice

Volná herna je místem v mateřském centru, kterou převážně navštěvují maminky s malými dětmi, občas dorazí i nějaký ten tatínek.
Praha 9, Praha

Letecký simulátor Cessna v letecké škole Letov Praha

Let na pohyblivém leteckém trenažéru v Praze. Užijte si pocit z pilotování letadla SM2250 Cessna 182RII a zkuste si tak, jaké to je být skutečným pilotem.
Praha 9, Praha

Squash Modrý svět v Praze Letňanech

Příjemné klubové prostředí. Naprosté soukromí při hře i cvičení v posilovně! Pro squash můžete využít oddělený kurt a svým případným nezdarům se tak v klidu zasmát jen sami, pro cvičení nabízíme individuální posilovnu.
Praha 9, Praha

Aeroklub Praha Letňany – vyhlídkové lety z Letňan

Aeroklub Praha Letňany vám nabízí možnost proletět se v letadle dle vašeho výběru z letiště přímo u konečné metra Letňany. Prožijete jedinečně krásný zážitek. Letadlová flotila, ochotní a zkušení piloti aeroklubu jsou vám plně k dispozici.
Praha 9, Praha

Relaxační centrum Samui Spa v Praze – Letňanech

Vstupte do světa smyslových požitků, do světa klidu a harmonie tělesné i duševní, do světa nazývaného magickým slovem wellness. Čeká vás zde privátní sauna, bio sauna, jacuzzi, relaxační i thajské masáže. Využíz můžete také fyzioterapeutickou ambulanci.
Praha 18, Praha

Letecké muzeum Kbely – expozice v historických hangárech Staré Aerovky

V historických hangárech areálu Staré Aerovky v pražských Letňanech najdete novou expozici Leteckého muzea Kbely. Vystaveny zde jsou staré i novodobé letouny firmy Aero a bombardovací stroje.
Praha 9, Praha

Solná jeskyně Praha Letňany

Trápí vás rýma, kašel, atopický ekzém? Zbavte se jich rychle a účinně. Přijďte se nadýchat slaného mořského vzduchu a zvyšte si svou imunitu! Jediná solná jeskyně v ČR s Certifikátem Státního zdravotního ústavu o čistotě vzduchu.
Praha 18, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Plzeňka u Brabců

Plzeňka u Brabců je místo, kam si rádi zajdete na dobré pivo i dobré jídlo.
Praha 9, Praha

Hotel Duo na Střížkově

Hotel Duo se nachází v Praze, pouhých 200 metrů od stanice metra Střížkov, a nabízí ubytování vhodné pro obchodní cestující i turisty.
Praha 9, Praha

Největší craft beerová zahrádka ve střední Evropě

Pozveme vás do industriálního open air prostoru – do Pragovky! Denně budeme mít na čepu minimálně 12 až 15 druhů speciálů na čepu. Je to málo? K tomu přes sto druhů lahvových piv českých i světových.
Praha 9, Praha

Restaurant Pepř a Sůl

Restauraci provozuje majitel Mirek Svatoš společně s otčímem Petrem Hraničkou. Mirek se stará o servis a Petr pracuje v kuchyni. Kdysi tu bývala pivnice, ale pivní „kultuře“ je konec. Vysočany si zaslouží zážitkovou gastronomii, zahrádky k posezení.
Praha 9, Praha

Cukrárna Amarilis Vysočany

Nabízíme široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís.
Praha, Praha

Hotel a restaurace Svatojánský dvůr na Střížkově

Střížkovský rodinný hotel a restaurace se nachází v budově historického dvora, o němž jsou první zmínky již z počátku 13. století.
Praha 8, Praha

Clarion Congress Hotel Prague

Čtyřhvězdičkový kongresový hotel představuje v současnosti jeden z největších a nejmodernějších kongresových hotelů v České republice.
Praha 9, Praha

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha