!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Veletrh Chalupář
chalupa
"> chalupa
20.2.
22.2.
+ Přidat foto

Veletrh Chalupář

Kdy 20. únor 2020 - 22. únor 2020 Výstavy
Od čtvrtka 20. do soboty 22. února bude výstaviště v Lysé nad Labem otevřeno pro každého, kdo se chystá rekonstruovat, stavět anebo si nakoupit nové vybavení do své dílny. Sháníte nové nářadí, něco pro zkrášlení svého domu či chalupy, nebo chcete jen získat přehled o novinkách na trhu? Přijďte i vy!
Trojlístek veletrhů pro chataře, chalupáře, kutily a řemeslníky

Chalupář je určen nejen pro všechny chataře a chalupáře. Na své si zde přijde každý kutil! Najdete tu vše od opravy, přes rekonstrukci, až po kolaudaci! Střechy a krytiny, izolace, klempířské prvky, stavební materiály, okna, dveře, schody, krby, kamna, vytápění … Nátěrové hmoty, obklady, dlažby i sanitu … Osvětlení a elektroinstalace, rady na sanaci vlhkého zdiva, nábytek i zahradní doplňky. Zkrátka, až se jaro zeptá, co jsi dělal v zimě, budete moci odpovědět: „Byl jsem na Chalupáři a připravil se na novou chalupářskou sezonu.“
Souběžně s výstavou bude probíhat i výstava stavebních materiálů a technologií Stavitel, kterou znají návštěvníci už 26 let a která se díky představení novinek ve stavebnictví těší velké oblibě všech, kteří se chystají rekonstruovat nebo stavět. Odborníci z mnoha oborů spojených se stavebnictvím budou poskytovat konzultace, představovat vhodné materiály a poradí, jak kvalitně a levně postavit rodinný dům
V hale C se návštěvníkům už po osmnácté otevřou dveře mezinárodní výstavy dřevozpracujícího průmyslu Ligna Bohemia. A letos bude opravdu velkolepá. Tento tradiční únorový termín mají dlouho dopředu v kalendáři napsaný všichni vystavovatelé, kteří v tomto oboru něco znamenají, ale samozřejmě také všichni truhláři, podnikatelé, řemeslníci i kutilové, pro které je tato výstava vždy inspirací. „Jsme moc rádi, že zájem vystavovatelů i návštěvníků o tuto výstavu neklesá. Velice nás těší, že výrobci, dovozci, odborná i laická veřejnost vědí, že Ligna Bohemia v Lysé je nejprestižnější oborový veletrh,“  říká Ondřej Matouš. Návštěvníci se na Ligně i letos můžou těšit na významné firmy působící na českém a evropském trhu v oboru dřevoobrábění, které představí CNC stroje, lisy, sušárny, formátovací pily, brusky, olepovačky, nářadí, vrtačky, pily, odsávačky prachu, kompresory a další nástroje, poradit se s odborníky a zakoupit nejkvalitnější nářadí pro svou dílnu.Chybět nebude ani veletrh odborného školství Řemesla.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pezion Alfa Lysá nad Labem

Pezion Alfa Lysá nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy
Restaurace U Krále Václava Lysá nad Labem

Restaurace U Krále Václava Lysá nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy
Restaurace U Bílé labutě Lysá nad Labem

Restaurace U Bílé labutě Lysá nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy
Restaurace a pizzerie Gurmán v Lysé nad Labem

Restaurace a pizzerie Gurmán v Lysé nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy