!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Veletoč - přesunuto na jiný termín
Veletoč - přesunuto na jiný termín
"> "> ">
25.10.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Veletoč - přesunuto na jiný termín

Kdy 25. říjen 2020 19:00 - 22:00
Herecká legenda Iva Janžurová přichází se svou autorskou komedií, napsanou na námět další oblíbené herečky Jany Paulové.
Boženka a její bratr Arnošt jsou až doteď idylickými sourozenci. Boženka před léty Arnošta oženila s Helgou, po pečlivém několikaletém výběru a dobře volené propagandě. Helga byla bohatá, s činžovní vilou, s klenoty a s drahocennými obrazy. Bezstarostnost ji svedla ke svazku s Arnoštem, který rychle vyústil v stereotypně nudné soužití pod velením Boženky. Ale začíná komedie a stereotyp se bude měnit! Nečekaným veletočem se tahle partička octne pohromadě, propletená a zamotaná vzájemně neslučitelnými osobními snahami. Advokátní poradce a psychiatr jsou stále na telefonu!

Vážení diváci, přichází další nelehké období pro divadla. Jak nejspíš víte, rozhodnutím Vlády ČR je zakázán jejich provoz. Vstupenky na představení, která nemůžeme odehrát, si ponechejte, zůstávají v platnosti. Jakmile budeme s určitostí vědět, od kdy smíme zase hrát, budeme Vás všechny kontaktovat a nabídneme Vám náhradní termíny.

O své představení ani o peníze nepřijdete, jen Vás v tuto chvíli moc poprosíme o trpělivost. Možná jsou na místě obavy mnohých z nás, že omezení nebude pouze na ohlášených 14 dní, a dokud nebude známý definitivní termín zrušení zákazu, nemůžeme nové termíny stanovit.

Děkujeme za Vaše pochopení a podporu, velmi si jich vážíme. Těšíme se na Vás a na chvíli, kdy opět budeme moct dělat to, co tak milujeme, tedy hrát pro Vás divadlo. Přejeme Vám pevné zdraví Vaše Divadlo Kalich 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 10. 2020