Úvod > Kalendář akcí > Veggie Vánoce v Galerii Mánes

Veggie Vánoce v Galerii Mánes

Kdy 8. prosinec 2019 11:00 - 19:00 Společenské akce
Už 6. rokem pro vás chystáme naši největší vánoční akci, která je věnovaná zdravému a etickému životnímu stylu, a kterou pro vás připravujeme pravidelně v Praze a příležitostně i v dalších městech jako je Ostrava nebo Olomouc.
Na Veggie Vánocích najdete bohatou přehlídku tipů na vegan dárky a úžasný výběr rostlinné gastronomie na jednom z nejkrásnějších míst v PrazeGalerii Mánes.

Moc bychom si přáli, aby vás naše eventy a aktuálně Veggie Vánoce inspirovaly. K tomu, že proto, abychom žili zdravě a spokojeně nemusí umírat žádná zvířata.  Že alternativy jsou nejen na každém kroku, ale jsou prokazatelně zdravější a chuťově vynikající. Nebo k tomu, že se všichni velmi jednoduše můžeme chovat ohleduplněji k planetě, což je zejména ve vánočním čase velmi aktuální téma.

Po celý den pak i letos ožije krásný pražský Mánes největšími vánočními trhy s bohatou nabídkou veganských potravin, kosmetiky, oblečení, ale také literatury a všeho, co pro vánoce i životní styl ohleduplný ke zvířatům a planetě potřebujete.

Moc se na vás už těšíme!
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 10. 2019