Úvod > Kalendář akcí > Večery s Ondrášem
Večery s Ondrášem_4
"> Večery s Ondrášem_4
14.9.
15.9.
+ Přidat foto
Festivaly

Večery s Ondrášem

  • 14. září 2021 20:0015. září 2021 22:00
Vojenský umělecký soubor Ondráš nabídne divákům to nejlepší ze svého repertoáru v rámci benefičního cyklu Večery s Ondrášem, které proběhnou ve dnech 14. a 15. září 2021 na nádvoří hradu Špilberk v Brně.
Program:
14. 9. | 20.00 hodin | koncert skladeb z pořadu kRok za kRokem
15. 9. | 20.00 hodin | Ondrášovské putování

Vstup je volný! 

Namísto vstupného budete moci přispět do pokladniček Vojenského fondu solidarity. Výtěžek bude použit na podporu vojáků a jejich rodin, které se nezaviněně ocitly v tíživé životní situaci. Celá akce se koná pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Jana Grolicha.

K dopravě na hrad můžete využít bezplatnou kyvadlovou přepravu zajištěnou firmou CARent, která bude fungovat po oba dny od 18.30 do 19.45 a bude odjíždět z Husovy ulice (naproti hotelu International).

Prosíme o dodržení pravidel dle aktuálních podmínek souvisejících s Mimořádným a ochranným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR stanovující podmínky pro účast osob na hromadných akcích. Při příchodu bude vyžadováno prokázání splnění jedné z následujících podmínek vstupu: negativní POC antigenní či RT-PCR test, potvrzení o ukončeném očkování nebo laboratorně potvrzené onemocnění covidem-19. Potvrzení je možné doložit v tištěné či elektronické podobě. Po celou dobu představení je nutné mít nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95 / N95).
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 8. 2021
Weisser Sport Centrum

Weisser Sport Centrum

Brno, Jižní Morava
Řeka Svitava

Řeka Svitava

Brno, Jižní Morava
Úniková hra Brno

Úniková hra Brno

Brno-Královo Pole, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Šelepka

Šelepka

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
Buchta B Brno

Buchta B Brno

Brno, Jižní Morava
Pivovar Moravia v Brně

Pivovar Moravia v Brně

Brno-Medlánky, Jižní Morava