Úvod > Kalendář akcí > Večerní lampionové prohlídky v Zoo Zlín
Akce pro děti

Večerní lampionové prohlídky v Zoo Zlín

Po tři říjnové páteční večery nabídneme možnost zavítat do zoo po setmění a užít si její neopakovatelné kouzlo. Těšit se můžete na oblíbené komentované prohlídky s průvodcem nebo na speciální prohlídky zámku Lešná.

Zveme na oblíbené večerní lampionové prohlídky zlínské zoo. Na rozdíl od předchozích let však tentokrát proběhnou vždy v sobotu večer. První se uskuteční již 2. října, další budou následovat 9. a 16. října. Pokladny hlavního a sezónního vstupu budou během večerních prohlídek otevřeny nepřetržitě do 19.30 hod., horní část areálu zahrady pak do 21.30 hod.

Prohlídky s průvodcem nahradí povídání na stanovištích
Večerní návštěvu zlínské zoo zpestří povídání průvodců na vybraných stanovištích (např. u lachtanů, žiraf, slonů atd). Od 18.30 do 20.30 hod. nabídnou spoustu zajímavých informací o chovaných zvířatech a také připravovaných novinkách. 

Během lampionových prohlídek budou tropická hala Yucatan, Zátoka rejnoků, pavilon žiraf a slonů otevřeny do 21.00 hod., areál zoo (horní část od lachtanů po japonskou zahradu Mu-Shin) pak do 21.30 hod. Vstupné na večerní prohlídky zoo se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

Originální program nabídne i zámek Lešná. Průvodci v dobových kostýmech Vás zavedou do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. První zámecká prohlídka začíná v 18.00 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech, ta poslední bude ve 20.40 hod.

Prodej lampionů
U hlavního i sezónního vstupu bude možné zakoupit celou lampionovou soupravu – tzn. lampion a držátko se žárovkou. Prodej bude probíhat od 16.00 hodin.

Restaurace a zooshopy 
Občerstvení zajistí restaurace Tyrol, Limpopo a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů u hlavního a sezónního vstupu, od japonské zahrady k tropické hale bude jezdit vláček. Cesty a pěšiny v areálu osvětlí louče a lampy, přesto zoo doporučuje vzít si s sebou kapesní svítilnu.

Provozovatel

ZOO a zámek Zlín-Lešná

Lukovská 112
763 14 Zlín
Tel.:
+420 577 577 100
Email:
office@zoozlin.eu
WWW:
www.zoozlin.eu
GPS:
49,272052 17,716573
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina