Úvod > Kalendář akcí > Večerní lampionové prohlídky ve Zlínské Zoo

Večerní lampionové prohlídky ve Zlínské Zoo

Kdy 4. říjen 2019 - 18. říjen 2019 Akce pro děti
Zlínská zoo i v letošním roce připravuje atraktivní večerní prohlídky zoologické zahrady. Proběhnou po tři páteční večery - 4.10., 11.10., 18.10. 2019.

Po tři říjnové páteční večery nabídneme možnost zavítat do zoo po setmění a užít si její neopakovatelné kouzlo. Těšit se můžete na oblíbené komentované prohlídky s průvodcem nebo na speciální prohlídky zámku Lešná s průvodci v dobových kostýmech. Kouzlo večerních prohlídek můžete posílit také zakoupením lampionů, které budou k dispozici u obou vstupů.

Areál zoo bude otevřen až do 21:30, pokladny do 19:30. I během večera budou otevřeny tři restaurace, Kefa bar a prodejny zooshopů, nepřijdete ani o možnost svést se vláčkem.

Nezapomněli jsme ani na občerstvení. Horký čaj a něco k zakousnutí nabídnou restaurace Tyrol (popř. Limpopo) a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů, od japonské zahrady k tropické hale bude jezdit vláček. Cesty a pěšiny v areálu osvětlí louče, přesto doporučujeme vzít si s sebou kapesní svítilnu.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019