Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Večerní jezdecká show ve Zduchovicích
Společenské akce

Večerní jezdecká show ve Zduchovicích

Nenechte si ujít jedinečnou večerní jezdeckou show.

Během finále KMK proběhne v sobotu 6.9.2014 od 20:00 ojedinělá jezdecká show při níž se můžete těšit na pětinásobného mistra České republiky v drezuře a drezurního jezdce roku 2013 Fabrizia Sigismondiho, který se s Trevisem Jospo představí v KÜRU. V küru uvidíte i šestiletého plemenného hřebce Landin po Landino s jezdkyní Michaelou Habáskovou – několikanásobnou mistryní v drezuře v kategorii juniorů a mladých jezdců.

Divácky atraktivní bude jistě skoková ukázka koní plemene český teplokrevník s možností tipování a sázení na vítěze. Ze ZH Pískek dorazí do zduchovické haly oblíbená skoková čtverylka. Představí se Vám finalisté v kategorii klisnička a hřebeček roku 2014 a 5 finalistek kategorie 3letých klisen plemene ČT.

Na závěr budou pro chovatele předvedeni plemenní hřebci ČT. 4letý Clin d´Or, který bude startovat ve finále KMK s Jiřím Hruškou, Lantino, který je zapůjčen z hřebčína Sprehe a Dark Diamond se předvede pod sedlem s Petrou Miki Civišovou. Celým večerem Vás bude společně s Alešem Suchánkem doprovázet svým humorem Milan Pitkin, který s kapelou Farmáři zahraje populární písně ve stylu country a western.

Provozovatel

RESORT ZDUCHOVICE

Zduchovice 65
262 63 Zduchovice
Tel.:
+420 225 116 121
Email:
nikola@la-boheme.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.zavody-zducho...
WWW:
www.resort-zducho...
GPS:
49,618768 14,227725
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Toulava
Tipy na výlet:
Zduchovice a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Vánoce ve Skanzenu Vysoký Chlumec

Prosincové prohlídky Skanzenu Vysoký Chlumec přiblíží dobová řemesla a atmosféru lidových Vánoc v 19. a na začátku 20. století.
Vysoký Chlumec, Středočeský kraj

Sedlčanské vánoční farmářské trhy

Sedlčanské náměstí bude opět hostit farmářské trhy. 10. 12. Vánoční farmářské trhy – Sdružení obcí Sedlčanska.
Sedlčany, Středočeský kraj

Sedlčanské farmářské trhy

Sedlčanské náměstí bude opět hostit farmářské trhy.
Sedlčany, Středočeský kraj

Pod křídly Vánoc – Koncert Patrika Stoupy

Zpěvák, skladatel a klavírista Patrik Stoupa již 10. prosince vyráží na Vánoční minitour s názvem Pod křídly Vánoc. Během prosince proběhnou celkem 3 koncerty s vánoční tématikou.
Sedlčany, Středočeský kraj

Skalní masiv Velká jezerní stěna a skalní útvar Starý Kamýk

Uprostřed Kamýcké přehrady, na 137 říčním kilometru, se nachází při pravém břehu krásné strmé skály, které rádi využívají horolezci. Jejich krásnou se pokochá ten, kdo pluje po Vltavě, ale i ten, kdo se vydá na výlet po červené značce z Kamýka směrem na Přední Chlum.
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj

Vyhlídka Solenická podkova – romantický výhled na meandr Vltavy

Ve Středním Povltaví, mezi přehradami Kamýk a Orlík vytváří řeka Vltava jeden z úžasných meandrů Vltavské kaskády, kterému se přezdívá Solenická podkova. Nejhezčí pohled na něj je ze skaliska Na Vraném nedaleko vrchu Na Altánku u obce Solenice, kde skalní ostroh strmí asi 160 m nad řekou.
Solenice, Středočeský kraj

Plavební komora Kamýk nad Vltavou

Přehrada Kamýk nad Vltavou je důležitým bodem na Vltavské vodní cestě, neboť umožňuje lodím proplavbu směrem z Orlíka na Slapy, a naopak. Plavidla mohou využít plavební komoru, která je otevřená od 1. 5. do 30. 9. v pondělí, pátek, sobotu a neděli, od 8:00 do 18:00 hod.
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj

Přehrada Kamýk nad Vltavou

Na Vltavě na konci vzdutí Slapského jezera bylo vystavěno vodní dílo Kamýk, které slouží k vyrovnávání špičkových odtoků z hydrocentrály Orlík, ale současně je rovněž využito k výrobě elektrické energie.
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zmrzka u Ádi v Kamýku nad Vltavou – Andělská zmrzka

Cukrárna u Ádi v Kamýku nad Vltavou proslula svou vynikající točenou Andělskou zmrzlinou široko daleko. Tady si ji vyrábí vlastnoručně z čerstvého ovoce nebo čokolády. Točí zde ale také "Opočno" anebo ledovou tříšť.
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj

U Květů

Stylové místo v blízkosti Orlické přehrady nabízí prostor pro rodinná setkání, malou svatbu, nebo sportovní aktivity.
Milešov, Středočeský kraj

Hotel Solenice u Orlické přehrady

Hotel Solenice se nachází na levém břehu řeky Vltavy, přímo nad hrází Orlické přehrady. Je umístěn přibližně 72 km od Prahy a 22 km od Příbrami v nadmořské výšce 443 m. n. m. Je ideálním místem pro rekreaci a odpočinek v krásně přírodě.
Solenice, Středočeský kraj

Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky leží na dohled z přehradní hráze Orlického jezera. Příjezdová cesta do kempu se nachází několik set metrů po přejezdu hráze ze solenické strany. Terén je zde členitý ozdobený malým poloostrovem, písečnou pláží s pozvolným přístupem do vody i krásnými skalami.
Milešov, Středočeský kraj