!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Open that Bottle Night v Botanické zahradě Praha
Open that Bottle Night v Botanické zahradě Praha
"> "> "> ">
22.2.
27.2.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Open that Bottle Night v Botanické zahradě Praha

Kdy 22. únor 2021 15:0027. únor 2021 19:00
Celosvětová akce nazvaná „Open that Bottle Night“ nabádá, abychom nejlepší vína neschovávali napotom, ale užili si je právě teď. Je to příležitost jednou do roka otevřít archiv a vychutnat si právě „tu“ lahev.
Nejinak je tomu i na vinici sv. Kláry. Také v místním sklepě je oddíl, kam se ukládá pár lahví z každého ročníku. Vinaři z vinice sv. Kláry jej otevírají pouze jednou za rok, aby zjistili, jak archivace místním vínům svědčí.

Vzhledem k okolnostem v tomto roce nemohou ve Vinotéce sv. Kláry proběhnout oblíbené řízené degustace vzorků archivních vín, jak tomu bylo v předchozích letech. Nicméně vybraná archivní vína si zájemci budou moci zakoupit, a to právě v týdnu od 22. do 27. února vždy od 15 do 19 hodin v dočasném výdejním okénku Vinotéky sv. Kláry na adrese Trojská 148/186.

Seznam vín je k nahlédnutí na webu Botanické zahrady hl. m. Prahy. Jelikož se jedná o limitovanou nabídku, je možná rezervace vybraných lahví po předchozí domluvě na e-mailu vinoteka@botanicka.cz.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 17. 2. 2021