!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vánoční trhy na Václavském náměstí v Praze
Vánoční trhy na Václavském náměstí v Praze
"> "> "> "> "> ">
30.11.
6.1.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Vánoční trhy na Václavském náměstí v Praze

Kdy 30. listopad 2019 10:006. leden 2020 22:00
Vánoční oslavy v centru Prahy se opět nesou v duchu typických lidových Vánoc. Návštěvníci se zde setkají s českými tradicemi, českými soubory a českými výrobky. Prodává se zde výhradně vánoční zboží, jako jsou ozdoby, svícny, jmelí, věnce či svíčky.

Vánoční trh na Václavském náměstí potrvá letos opět do nového roku 2020. Nebudou chybět tradiční akce, které vyvrcholí oslavami Nového roku. Trhy potrvají od 30. listopadu do 6. ledna a budou otevřeny denně od 10:00 do 22:00. Stánky s občerstvením mohou být otevřené až do půlnoci. Čeká vás tam bohatá nabídka vánočních dekorací, dárků, pochutin a také výrobky drobných řemeslníků.

Stánky s vánočním zbožím a občerstvením se nacházejí v dolní části Václavského náměstí, na Můstku.

Vydat se můžete i na Staroměstském náměstí.

Úroveň pražských vánočních trhů je podle zahraničních průvodců srovnatelná s vánočními trhy v Berlíně, Bruselu, Mnichově či Stockholmu. Prodává se zde výhradně vánoční zboží (ozdoby, jmelí, svícny, věnce, dekorace). Nechybí ani zpívání koled především dětskými soubory.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 12. 2020