Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Vánoční Mrakoplaš v Balbínce
Vánoční Mrakoplaš v Balbínce
Hudební a divadelní akce

Vánoční Mrakoplaš v Balbínce

Vánoční koncert je vždycky trochu jiný, než všechny ostatní... I letos kapela připravuje překvapení a nálada v Blabínce bude jistě atmosférická...
Skupina Mrakoplaš slaví 20let. V říjnu vydala nové album Hlídač, které představí i na koncertu v Balbínce.

Flamenco – balkánský večer České Budějovice

Mitja Obed & Nina Ćorić & Morenito de Triana Trio. Trio tvoří nadžánrový pianista Matúš Kohútek, flamenkový kytarista Stanislav Kohútek, který dosáhl instrumentální virtuozity v Seville, kde část života působil, a Mateo Garriga, perkusionista, který dodává triu barvu a tep rytmů z exotických krajin.
Praha 2, Praha

Betlémy 2022 – bazilika sv. Ludmily na náměstí Míru

Jesle jsou souborem prací dvou významných českých uměleckých dílen. Základ betléma tvoří sestava hlavních kostelních figur, stáje a pozadí.
Praha 2, Praha

Dítě nebeské, buď vítáno.

Trigonum musicum.
Praha 2, Praha

Novoroční žestě

Soubor, ve kterém jsou zastoupeny pouze žesťové nástroje, vznikl spojením trombonových a tubových sekcí orchestru Národního divadla a SOČRu.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Solná jeskyně, masáže a masérská škola v Praze

Mikroklima v jeskyni je srovnatelné s klimatem na volném moři za silné bouře, kdy je vzduch stejně nasycen zápornými ionty a sloučeninami jódu, vápníku, hořčíku, sodíku, brómu, selenu a dalšími stopovými prvky, které jsou mimořádně důležité pro správnou činnost lidského organismu.
Praha 2, Praha

Kurz pro děti: Znakujeme se zpěvem a hrou

Kurzy jsou koncipovány tak, že se při nich nemluvňata učí komunikovat znaky při hře a veselých písničkách. Rodiče se při kurzech dozvědí praktické rady, jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické schopnosti svých dětí a mohou se podělit o své zkušenosti s ostatními účastníky.
Praha 2, Praha

Bývalá budova Transgasu v Praze

Budova Transgas byl komplex tří budov postavených v letech 1972 až 1978 v brutalistickém stylu. Stála na Vinohradské třídě. V roce 2020 došlo k demolici této brutalistické budovy.
Praha 2, Praha

Klub a restaurace Radost FX

Legendární Radost FX je zpátky! Hudební klub a restaurace prošli v minulém roce rekonstrukcí a Radost se tak opět zařadila ke špičce mezi českými podniky. Vymazlený zvuk Funktion One, kvalitní hudební dramaturgie, 6 barů a fenomenální restaurace, 2 patra zábavy.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

The Bistro

Kosmopolitní bistro určené pro všechny, kteří si rádi užívají život plnými doušky, plní si své sny, rádi poznávají svět a s nadšením si vychutnají dobré jídlo i pití.
Praha 2, Praha

Francouzská restaurace Bílá kráva na Vinohradech

V Bílé krávě se přenesete do přátelské atmosféry francouzského venkova, přestože sídlí na pražských Vinohradech. To, co vám zde chtějí zprostředkovat nejvíc, je radost a potěšení, kterou Francouzi pociťují z dobrého jídla.
Praha 2, Praha

Dish

Dish otevřeli těsně před plánovaným mayským koncem světa dva přátelé, restauratér Matouš Petráň a markeťák Petr Král, kteří ke konceptu fancy burger bistra přizvali mladého šikovného šéfkuchaře Jirku Janoucha.
Praha 2, Praha

Sýrárny Cheese House

Rodinná firma Cheese House nabízí širokou škálu různých druhů sýrů a vín, jak z moravských, tak francouzských vinic slavných herců Pierra Richarda a Gerarda Depardieuho.
Praha 2, Praha