Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Vánoční zpívání
Andílci
Akce pro děti

Vánoční zpívání

Vítězové budou mít tu čet vystoupit na Staroměstském náměstí na vánočních trzích. Podmínky právě domlouváme, ale naprosto jistě bude nutné dodržet Vánoční téma! Budeme se snažit aby vyhlášení probíhalo několikrát za den tak, aby jste měli možnost shlédnout i atmosféru vyzdoběné vánoční Prahy,

Můžete si přijet zasoutěžit jak již s novými choreografiemi, tak s těmi starými. At už jako velké skupiny, nebo malé, sola, dua, tria. Vypisujeme zde všechny naše disciplíny.
Aerobik, mažoretky, street dance, break dance, cheer, orient, standardní a latinskoamerické tance, country, lidové tance, gymnastika a další.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat + 420 608 735 523

Provozovatel

Sokol Královské Vinohrady

Polska 2400/1
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 608 735 523
Email:
mirka@detifitness.cz
WWW:
www.miafestival.cz
GPS:
50,079006 14,442366
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
Tipy na výlet:
Praha 2 a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Poznámka:

Ceny startovného "Small Groups 4-7 členů" 150 Kč za osobu | slevněné 100.5 Kč za osobu Ceny startovného "Groups" 150 Kč za osobu | slevněné 100.5 Kč za osobu Ceny startovného "O pohár" 150 Kč za osobu | slevněné 100.5 Kč za osobu | minimálně 200 Kč Sleva -33% pro druhý a třetí start stejné osob

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Patchwork – večerní malování keramiky

Namalujte si vlastní keramický kousek nádobí! U tvoření si odpočinete od starostí všedního dne.
Praha 2, Praha

Zažijte sedm divů Prahy

Je Praha vaše srdcovka? Rádi se touláte po městě a ještě raději o tom vyprávíte kamarádům?
Praha 2, Praha

Přednáška – Královský palác na Pražském hradě

Starý královský palác byl založen na konci 9. století průvodně jako knížecí palác. V průběhu staletí byl mnohokrát přestavován.
Praha 2, Praha

Top místa Evropy

Cestovatelské promítání Marka Kováře o TOP místech Evropy.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Bazén na Vinohradech s dlouhou tradicí

Bazén na Královských Vinohradech provozuje TJ Sokol Praha – Královské Vinohrady. Bazén je jediný svého druhu na Praze 2.
Praha 2, Praha

Riegrovy sady na pražských Vinohradech

Městský park Riegrovy sady najdete v pražské čtvrti Vinohrady. Tyto vinohradské sady, pojmenované po významném českém politikovi, se právem řadí mezi nejvyhledávanější místo s možností posedět v příjemných hospůdkách s neopakovatelným výhledem na Pražský hrad nebo Petřín.
Praha 2, Praha

Vyhlídkový pavilon Mlíkárna v Riegrových sadech

Stavba téměř čtvercového půdorysu s vnějším schodištěm, která kdysi ze střešní plošiny svým návštěvníkům nabízela zajímavý pohled na Prahu. Jako historická rozhledna se těšila velkému zájmu především pražanů již od konce 19. století.
Praha 2, Praha

Questerland v Praze

Centrum únikových Her Questerland je místo, kde můžete na vlastní kůži zažít akci a napětí. Každá hra představuje strhující dobrodružství. Čeká vás 60 minut akční zábavy, při které bude otestován váš úsudek, postřeh a logické myšlení.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Coffeepark

Přijďte si vychutnat kávu a k ní některý z cukrářských a pekařských výtvorů našeho týmu!
Praha 2, Praha

La Bohème Café na Vinohradech

Klidná atmosféra, pozorná obsluha a špičková káva. Showroom a hlavní kavárna známé pražírny výběrové kávy La Bohème Café patří v rámci Vinohrad k největším, ale zároveň k nejpříjemnějším. Objednejte si kávu a v klidu se tu na chvíli zapomeňte v některém ze zdejších pohodlných křesílek.
Praha 2, Praha

Restaurace Yamato

Restaurace Yamato je originální japonskou restaurací, která nabízí skutečně japonskou kuchyni. Yamato je prapůvodní název pro Japonsko a splňuje i podmínku, že v japonštině musí všechna důležitá slova obsahovat písmena A a O.
Praha 2, Praha

Layla Prague

Ochutnejte skvělou lybanonskou kuchyni. Libanonská jídla jsou většinou provoněná česnekem a kořením, doladěná olivovým olejem a citronovou šťávou.
Praha, Praha