Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Valentýnský pobyt v lázních Teplice nad Bečvou
Společenské akce

Valentýnský pobyt v lázních Teplice nad Bečvou

Překvapte svoji polovičku na Valentýna lázeňskou romantikou. Pro zamilované jsme připravili Valentýnský pobyt nebo speciální balíčky služeb.
Valentýnský pobyt zahrnuje ubytování ma dvě noci v sanatoriu Moravan, s VIP vybavením pokojů s romantickou výzdobou. Snídaně je řešena formou nabídkového stolu (možnost dokoupení donášky na pokoj), na oběd si můžete vybrat ze tří menu a nechybí ani slavnostní romantická večeře při svíčkách a ovocná mísa na pokoji.

Program pobytu se skládá z hodinové madagaskarské masáže zad a šíje (probíhá pro pár současně) + relaxace s vyhříváním, dále vás čeká půlhodinová koupel ve whirlpoolu včetně láhve sektu 0,7 l, sladké překvapení a volný vstup do bazénu s možností relaxace při svíčkách (dle provozní doby).

Délka pobytu je 2 dny, pátek až neděle, pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. Pobytový balíček lázně poskytují v průběhu měsíce února.

Provozovatel

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Teplice nad Bečvou 63
753 35 Teplice nad Bečvou
Tel.:
+420 581 818 181
Email:
lazne@ltnb.cz
WWW:
www.ltnb.cz
GPS:
49,531533 17,742300
 
 

Vstupné

Cena: 7 560 Kč

 

Časová náročnost

48,0 hodin

 
 

Temperamentní gospelový sbor Add Gospel

V sobotu 3. prosince se v rámci programu Vánočních trhů v Hranicích představí oblíbený gospelový sbor na Masarykově náměstí.
Hranice, Olomoucký kraj

Josef Vojtek a Inflagranti

Vystoupení Josefa Vojtka a skupiny Inflagranti v rámci Vánočních trhů 2002 v Hranicích se uskuteční v sobotu 3. prosince 2022 od 18:30 do 19:30 hodin na Masarykově náměstí.
Hranice, Olomoucký kraj

Advent a Vánoce v Hranicích

Strom rozsvítí kapela The People, hvězdou bude Martin Chodúr s kapelou.
Hranice, Olomoucký kraj

Borromess

Kapela Borromess zahraje v rámci Vánočních trhů 2022 v Hranicích ve středu 7. prosince na Masarykově náměstí od 19:00 hodin.
Hranice, Olomoucký kraj

Lázeňský dům Janáček v Lázních Teplice nad Bečvou

Ať už jen projíždíte kolem, či jedete upevnit své zdraví do Lázní Teplice nad Bečvou, vždy vás již z dálky upoutá dominantní stavba lázní Lázeňský dům Janáček.
Teplice nad Bečvou, Olomoucký kraj

Wellness Moravan

Udělejte si čas pro své tělo a svou mysl a nechte se unášet na vlnách příjemných pocitů v útulném prostředí wellness Moravan v lázních Teplice nad Bečvou. Wellness je odpočinková zóna, kde si užijete především sanování doprovázené dalšími druhy relaxačních a ozdravných metod.
Teplice nad Bečvou, Olomoucký kraj

Lázeňský dům Praha – funkcionalistický skvost v Teplicích nad Bečvou

Lázeňský dům Praha prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí a nabízí luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu. Budova se nachází v atraktivní části areálu hned vedle kolonády a dominuje malebnému lázeňskému parku, který láká k procházkám.
Teplice nad Bečvou, Olomoucký kraj

Lázně Teplice nad Bečvou

Chcete udělat něco pro své zdraví? Nemusíte čekat na lékaře, až vám předepíše lázně. Přijeďte do špičkových lázní Teplice nad Bečvou a vyberte si ze široké nabídky léčebných a relaxačních pobytů.
Teplice nad Bečvou, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Ostravanka

Malý rodinný penzion v lázních Teplice nad Bečvou nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí s možností vlastního vaření. Vhodné pro lázeňské i rekreační pobyty, služební cesty i cykloturistiku.
Teplice nad Bečvou, Olomoucký kraj

Areál Stará střelnice – pension, restaurace i zábava v Hranicích na Moravě

V Hranicích na Moravě najdete areál Staré střelnice, kde se můžete nejen ubytovat ve stylovém Pensionu Franz Josef, ale využít můžete i stravovací služby restaurace, kulturní program divadla, možnosti svatebních služeb či aktivní vyžití v tenisovém klubu.
Hranice, Olomoucký kraj

Apartmán Zahrada Hranice na Moravě

Příjemné a pěkné ubytování v soukromí v klidném prostředí zahrady, cca 300 m od centra města Hranice.
Hranice, Olomoucký kraj

Kavárna Sokolovna v Hranicích na Moravě

Hledáte prostory pro oslavu narozenin, svatby či jiné speciální příležitosti? Potřebujete ubytování v Hranicích na Moravě? Využijte služeb TJ Sokol Hranice.
Hranice, Olomoucký kraj