Úvod > Kalendář akcí > Valentýnské tvoření v Kavárně Maluj
Valentýnské tvoření v Kavárně Maluj
"> "> ">
14.2.
Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Valentýnské tvoření v Kavárně Maluj

Přijďte si užít romantiku při společném malování na keramiku. Máme pro vás připravené k dekorování hrnečky, talířky, misky, vázy, kachličky a mnoho dalšího. V tento den malují navíc všichni se slevou 10 %!
Malování keramiky je skvělá relaxační činnost a pod vedením zkušeného lektora, který se vám bude věnovat, odejdete s unikátním kouskem keramiky. V průběhu tvoření si zde můžete dát i výbornou kávu či chlazené nealko nápoje. Není však problém si přinést nápoje i vlastní, například víno z nedaleké vinárny.

K dekorování je připraveno několik desítek keramických biskvitů. Malování zvládnou všechny generace – našemu nejmenšímu malíři bylo 18 měsíců, když mamince maloval první sadu mističek, nejstaršímu známému zákazníkovi bylo 87 let.

Prvotní nejistotu, která vám může bránit začít malovat keramiku, pomůžeme překlenout tisící a jednou inspirací, kterou u nás naleznete v dílech ostatních malujících, v knížkách i množství šablonek, které jsou zde k dispozici. Po malování nám výrobek ještě zhruba týden necháte k vypálení a poté si své dílo odnesete hotové domů. Každý kousek nádobí se dá normálně používat, je možné z něj jíst, pít, dávat ho do mikrovlnné trouby i do myčky.
 

Provozovatel

Kavárna Maluj

Korunní 1000/37
120 00 Praha
Tel.:
+420 774 625 851
Email:
maluj@kavarna-mal...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.kavarnamaluj.cz/
GPS:
50,075462 14,443652
 
Region:
Praha
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:Cena závisí na vybraném výrobku, ceny již od 200 Kč.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny