Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Valentýnské menu na Ranči
Gastronomické akce

Valentýnské menu na Ranči

Resort Zelené Údolí a Ranč u Bašty vás srdečně zve na "VALENTÝNSKÉ MENU NA RANČI" v sobotu 14.2. 2015.
Co takový večer nabízí?
– Tento večer můžete přijít ochutnat výborné Valentýnské menu na Ranči, které pro vás připraví náš šéfkuchař Jan Folk
– v průběhu večera bude probíhat také degustace vín vinaře pana Tibora Zapletala z Velkých Bílovic
– Ochutnat můžete například uzeného pstruha s jemnou tvarohovo-wasabi pěnou, králičí hřbet s jemnou zeleninou na másle nebo roastbeef z vyzrálého hovězího roštěnce
– Těšit se můžete na kvalitní výborná vína.

-Cena Valentýnského menu: 489,-Kč/osoba – K tomuto delikátnímu menu jsme pro vás připravili i speciální balíček spojený s romantickým ubytováním v našem cestovatelském Pensionu Svět. – Degustační Valentýnské menu pro 2 osoby spojené s ubytováním pro 2 osoby se snídaní za 1999 Kč – "Prožijte cestu kolem světa za jedinou noc".

– Valentýnské menu: Blina se zakysanou smetanou a lososvým kaviárem *** Uzený pstruh s jemnou tvarohovo – wasabi pěnou, borůvkové coulis *** Marinovaný losos v červené řepě zdobený jahodou v cukrovém sirupu *** Králičí hřbet s jemnou zeleninou na másle, petrželkové pesto *** Roastbeef z vyzrálého hovězího roštěnce, silná omáčka s jablečnou pálenkou, mačkané brambory s jablečnými křížalami a řapíkatým celerem *** Sabayon z růžového vína a italské mandlové biscotti

Provozovatel

Restaurace Ranč u Bašty

Hlavní 29
277 45 Úžice
Tel.:
+420 724 236 589
Email:
resort@basta.cz
WWW:
www.basta.cz
GPS:
50,250059 14,381790
 
 

Vstupné

Cena: 489 Kč

Poznámka:Cena za Valentýnské menu = 489 Kč/1 osoba Balíček: Degustační Valentýnské menu pro 2 osoby spojené s ubytováním pro 2 osoby se snídaní za 1999 Kč - "Prožijte cestu kolem světa za jedinou noc".

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Dva muži v šachu

Divadlo z Odoleny Vody všechny srdečně zve na reprízu komedie Dva muži v šachu, kterou diváci uvidí už podruhé v Odoleně Vodě – Dolínku. Vstupné je dobrovolné!
Odolena Voda, Středočeský kraj

Betlém z másla v Máslovicích

Přijďte se podívat na betlém z opravdového másla! A kam jinam, než do Máslovic. Betlém z másla je letos v muzeu k vidění od 27. listopadu do 29. ledna 2023.
Máslovice, Středočeský kraj

Vánoční koncert Markéty Wagnerové

Krásný adventní večer, takový bývá koncert Markéty Wagnerové, jejího sboru a hostů.
Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj

Narozeninová párty

Narozeninová párty Základna baru v Kralupech nad Vltavou,
Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj

Aktivity v okolí

První putting-golfové hřiště v České republice

V roce 2011 bylo v Úžicích nedaleko Prahy otevřeno první putting-golfové hřiště v České republice. Přijďte si zahrát na profesionálně designované a vystavěné 36jamkové hřiště.
Úžice, Středočeský kraj

Zámek Krásný Les

Pozdně barokní zámek z počátku 18. století, dnes však značně zchátralý. Díky manželům Kiliánovým zde nyní probíhá pozvolná rekonstrukce.
Postřižín, Středočeský kraj

Velký a Malý háj v Odoleně Vodě

Velký a Malý háj tvoří významné krajinné prvky. Jsou smíšeným, místy přirozeným lesem s výrazným podílem dubu letního. Pro své přírodní hodnoty se větší partie obou lesů staly součástmi biocenter a biokoridorů, tedy těch částí krajiny, které ji nejvíce stabilizují a chrání před nepříznivými vlivy.
Odolena Voda, Středočeský kraj

Tvrz Odolena Voda

Renesanční tvrz byla vystavěna v letech 1556 – 1563, na konci 16. století byly dostavěny nádvorní arkády. Během vlastnictví příslušníky lobkovického rodu byla tvrz využívána pouze jako užitková budova dvora.
Odolena Voda, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Resort Svět

Naše poloha od obytné zástavby je výhodou pro nerušenou zábavu až do pozdních nočních hodin.
Úžice, Středočeský kraj

Bistro Skála a dětské hřiště na zámku Nelahozeves

Chystáte se na zámek Nelahozeves a chcete si váš výlet opravdu užít? Pak si naplánujte návštěvu nejen stálé expozice, ale také bistra Skála a dětského hřiště, které se nachází v příjemném prostředí zámeckého areálu.
Nelahozeves, Středočeský kraj

Statek 1738 v Dušníkách nad Vltavou – penzion a restaurace u Kralup nad Vltavou

Jsme rodinná firma, která podniká již 25 let. Svou práci se snažíme dělat srdcem, poctivě a svědomitě. Věříme proto, že tuto snahu dokážete ocenit především vy, naši hosté. To je pro nás vždy ta největší odměna.
Všestudy, Středočeský kraj

Farma Vraňany – ovoce, zelenina a samosběr

Jahody, cibule, hrášek či okurky, kam se podíváte. Takové jsou již tradičně velice oblíbené samosběry ve Vraňanech, které se zde pořádají každý rok. Celoročně je ve Vraňanech otevřena největší farmářská prodejna v ČR s pestrým sortimentem zboží.
Vraňany, Středočeský kraj