Úvod > Kalendář akcí > Valentýnské lyžování za hubičku ve Ski areálu Razula
Valentýnské lyžování za hubičku ve Ski areálu Razula
"> "> ">
10.2.
14.2.
+ Přidat foto

Valentýnské lyžování za hubičku ve Ski areálu Razula

Kdy 10. únor 2020 - 14. únor 2020 Sportovní akce
Ski areál Razula Velké Karlovice připravil (nejen) pro zamilované neobvyklou oslavu svátku svatého Valentýna.
Od 10. do 14. února Ski areál Razula nabízí originální oslavu Valentýna - Lyžování za hubičku. Oslavte svátek Svatého Valentýna s nádechem recese a získejte k jednomu celodennímu skipasu druhý zdarma. Stačí, když si u sjezdovky Razula ve Ski areálu Razula prokážete v období od 10. do 14. 2. 2020 své vzájemné city. Jestli svou lásku prokážete "hubičkou" nebo přesvědčíte pokladní o své náklonnosti jiným způsobem, záleží zcela na vaší fantazii (samozřejmě respektujeme, že zamilované mohou být i děti či osoby stejného pohlaví).

Na zakoupený skipas se vztahuje i výhoda 2,5hodinového vstupu zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal v rámci akce V zimě lyžuj, na jaře plav. K druhému skipasu, získanému zdarma, je možné vstupenku do bazénů dokoupit.
 
Ski areál Razula je součástí Resortu Valachy s trojicích hotelů Lanterna, Horal a Galik. Ty jsou v únoru, během jarních prázdnin, již téměř vyprodané, v příštím týdnu například zbývá jen několik pokojů ve Spa hotelu Lanterna. Resort hostům nabízí pobytové balíčky se skipasem, volným vstupem do termálních bazénů, masáží a dalšími výhodami v ceně. Největším lákadlem jsou právě termální bazény a saunvoý svět v hotelu Horal, které nabízejí návštěvníkům zábavu po celém dni na sjezdovkách.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 1. 2020
Zona 123 - battle-aréna

Zona 123 - battle-aréna

Zlín, Východní Morava
E-Karts Zlín

E-Karts Zlín

Zlín, Východní Morava
Virtuální realita ve Zlíně

Virtuální realita ve Zlíně

Zlín, Východní Morava