Úvod > Kalendář akcí > Valentýnský večer v botanické zahradě v Troji
Valentýnský večer v botanické zahradě v Troji
"> "> "> "> "> "> ">
14.2.
+ Přidat foto

Valentýnský večer v botanické zahradě v Troji

Kdy 14. únor 2020 18:00 - 21:00 Společenské akce
Nechte se svést kouzlem valentýnské noci. Romantická procházka setmělým tropickým skleníkem Fata Morgana představuje netradiční způsob, jak strávit svátek zamilovaných.
Nechte se svést kouzlem valentýnské noci. Romantická procházka setmělým tropickým skleníkem Fata Morgana představuje netradiční způsob, jak strávit svátek zamilovaných. Dozvíte se zajímavosti z milostného života rostlin, vychutnáte si sklenku vína z naší vinice a dáma obdrží květinu. Rezervace pro veřejnost je nutná na emailu: eva.novozamska@botanicka.cz, vstupené 300Kč/ osoba. 

Návštěvníci botanické zahrady a skleníku Fata Morgana mohou využít možnost zakoupení si nevšedního valentýnskýho dárku pro své drahé polovičky - parfém Fata Morgana No. 1. Proč nepojmout valentýnský den trochu netradičně. 

Tajemství unikátního parfému Fata Morgana No. 1
Parfém je složen z pečlivě volených ingrediencí zahrnujících vonné látky z květů, semen, kůr, listů a dřev tropických bylin i dřevin, z nichž některé je možné si prohlédnout přímo v expozici tropického skleníku Fata Morgana. Směsi 21 vonných silic dominuje vůně květů ylang-ylang (Cananga odorata) a citronové trávy (Cymbopogon citratus). Dalšími složkami jsou například vanilka, skořice, kardamom, hřebíček či zázvor. Zakoupit jej zájemci mohou ve stánku ve vestibulu skleníku Fata Morgana za 499 Kč.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 1. 2020