Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > V klídečku s Dobro karmou
V klídečku s Dobro karmou
Sportovní akce

V klídečku s Dobro karmou

1. ročník nového projektu, který se uskuteční v areálu Zámecké zahrady ve Vyškově! Zveme všechny, kteří mají rádi atmosféru bleších trhů, příjemnou hudbu a setkání s přáteli. Nabitý bude také program pro děti.Máte se na co těšit! Přijďte prožít den v klídečku...
Program zahájí lekce ranní jógy, po ní bude následovat Hatha Jóga za doprovodu tibetských mís a bubnu. Dále se můžete těšit na setkání s Gabrielou Tuatti kde se dozvíte něco o Naturoterapii.

Bleší trh DOBRÁ KARMA poprvé ve Vyškově! Máte byt přeplnění věcmi, které už nepotřebujete? Přijďte a nabídněte je těm, kterým by se mohli hodit. Poznejte radost někoho, kdo dá nový život něčemu pro vás nepotřebnému.

Nezapomínáme také na děti! Mohou se těšit na Klauna Čika, s kterým se nebudou nudit ani vteřinu. Dále na skákací hrady, výtvarné dílničky, malování na obličej, balónky a mnohem víc...

 

Provozovatel

Moment4life

Zámecká zahrada, Cukrovarská
682 01 Vyškov
Tel.:
+420 776 796 909
Email:
info@moment4life.cz
GPS:
49,277452 16,996099
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Vyškov
Tipy na výlet:
Vyškov a okolí
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

Poznámka:50,- do areálu Děti do 150 cm vstup zdarma

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Od hlíny k hliníku aneb z domácností našich babiček

Poklady nejen z depozitářů. Ve sbírkovém fondu zámku Slavkov-Austerlitz se nachází množství zajímavých předmětů z různých oblastí lidské činnosti.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Výročí bitvy u Slavkova Austerlitz 2022: bitva pod Santonem

Připomeňte si spolu s účastníky vojensko-historických klubů z celého světa významnou epochu evropských dějin.
Tvarožná, Jihomoravský kraj

Francouzové v Křenovicích

Přeneste se o 217 let zpět – dobový selský dvůr, sláma, ... ale i ukázka operace raněného vojáka a ukázka bojové šarvátky za přítomnosti desítek koní – nasajte atmosféru plnými doušky!
Křenovice, Jihomoravský kraj

Keltská noc 2023 v Plumlově

Zveme vás na mezinárodní hudební festival Keltská noc konaný tradičně koncem července v Plumlově v Kempu Žralok.
Plumlov, Olomoucký kraj

Muzeum Vyškovska

Muzeum nabízí k prohlídce 8 stálých expozic, sedm z nich ve Vyškově a jedna v Bučovicích. Nejstarší expozice muzea vznikla před více než 50 lety, nejmladší z nich byla vytvořena v roce 2016. Ostatní jsou ze 70., 80. a začátku 90. let 20. století.
Vyškov, Jihomoravský kraj

Město Vyškov – dřívější Moravské Versailles

Kulturním, společenským a hospodářským centrem Vyškovska je město Vyškov. Na území města se nalézá řada památek, ať již kostelů, muzeí nebo jiných zajímavostí. Navštívit tak můžete např. letecké muzeum, zámek s Muzeem Vyškovska, renesanční radnici s věží, ZOO park či si prohlédnout městské hradby.
Vyškov, Jihomoravský kraj

Šlápněte do pedálů a poznejte Srdce jižní Moravy

Projekt cyklostezky, který spojuje města Blansko a Vyškov. Šlápněte do pedálů a pojeďte se seznámit se Srdcem jižní Moravy!
Vyškov, Jihomoravský kraj

Zbytky hradeb ve Vyškově

Ve Vyškově se dochovaly zbytky středověkého městského opevnění. Původní hradby byly až 6 m vysoké a do 19. století obepínaly celé historické jádro. Do města se tehdy dalo přijít pouze třemi branami.
Vyškov, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Panelka Luleč

Šárka s Ondřejem se poznali v kiosku na Vltavě, ona jako brigádnice u okýnka, on jako vodák. Teď spolu mají dvě děti a také svůj stánek. Jmenuje se Panelka a dělá radost v Lulči na Vyškovsku všem, co dorazí.
Luleč, Jihomoravský kraj

Active wellness hotel U Zlaté rybky Tučapy

Active wellness hotel U Zlaté rybky nabízí ubytování, restauraci v příjemném nekuřáckém prostředí a wellness služby, jako je privátní vířivka, sauny, relaxační zóny, Kneippův chodník či masáže.
Tučapy, Jihomoravský kraj

Prohlídky a ubytování na zámku Račice u Vyškova

Zámek Račice je umístěn v malebném prostředí mezi Drahanskou vrchovinou a Moravským krasem. Ubytování na zámku v Račicích ocení motorkáři, cyklisté, turisté i rodiny s dětmi. Od července do konce září mohou přijít turisté na prohlídku.
Račice-Pístovice, Jihomoravský kraj

Statek Olšany s penzionem a restaurací

Restaurace a penzion Statek vám nabízíme tradiční speciality, denní menu, víkendovou nabídku a ubytování v dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Mimo to je v areálu také soukromé muzeum veteránů.
Olšany, Jihomoravský kraj