Úvod > Kalendář akcí > Lahofer Author Cup 2019

Lahofer Author Cup 2019

Kdy 31. srpen 2019 Sportovní akce
Tradičně poslední sobotu v měsíci srpnu, která tento rok vychází na 31. 8., se pojede letos již třináctý ročník LAHOFER Author Cupu.
Po loňské a předloňské dobré zkušenosti s trasou výhradně po severní části Vranovské přehrady jsme se rozhodli tuto trať zachovat i pro letošek a zřejmě tedy i do budoucna. 

Pochvalovali jste si ji vy, jako závodníci (více terénu, méně dlouhých "nudných" silničních úseků), policie (větší bezpečnost díky menšímu počtu křížení s frekventovanými silnicemi) i my jako pořadatelé (trasa nekoliduje s nejfrekventovanější rekreační cestou spojující pláž přes most pro pěší přes Švýcarskou zátoku a hráz přehrady s městysem Vranov nad Dyjí).

Novinkou je rozšíření kategorií na krátké trati, kde jsme vyslyšeli žádosti vás, samotných závodníků. Kategorie na krátké trati budou od letošního ročníku stejné, jako na trati dlouhé. Více v propozicích závodu.

Závod se jede 31. srpna 2019 z kempu na pláži Vranovské přehrady. Start na dlouhou trať je v 10:30, na krátkou o čtvrt hodiny později a v jedenáct hodin odstartuje i samostatná kategorie elektrokol. Trať zůstává stejná, jako v předchozích dvou letech, tedy v severní části okolí Vranovské přehrady.

Do letošní cyklistické sezony přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů a těšíme se na startu závodu LAHOFER Author Cup 2019!

Start
10:30 hodin - dlouhá trať
10:45 hodin - krátká trať
11:00 hodin – elektrokola, dlouhá trať
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 4. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Camping Vranovská pláž

Camping Vranovská pláž

Šumná, Jižní Morava
Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava