!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Útržky z Pošumaví
Útržky z Pošumaví
">
10.6.
31.12.
+ Přidat foto
Společenské akce

Útržky z Pošumaví

  • 10. červen 2021 – 31. prosinec 2023
V projektu Útržky z Pošumaví vám přinášíme celou řadu námětů pro vaše nové zážitky a radovánky a také benefitů, které můžete u našich partnerů čerpat. Naše vouchery můžete čerpat u mnohých poskytovatelů služeb.
Každý partner vám nabízí benefit, který dostanete při jeho odevzdání útržku poskytovateli služeb. Vždy je lepší se předem informovat o otevíracích dobách, dostupnosti služeb, nebo se v dostatečném předstihu domluvit na návštěvě. Benefity nejsou právně vymahatelné a mohou se v průběhu sezóny a aktuální nabídky poskytovatele služeb měnit.

Každý poutník Pošumavím může benefit u konkrétního poskytovatele uplatnit pouze jednou. Benefity můžete využít do 31. 12. 2023. Po tomto datu jen po dohodě s poskytovatelem služeb.

Poskytovatelé služeb nemají možnost přijímat kupony v elektronické podobě. Aby kupony byly platné, je třeba je vytisknout a vytištěné předat provozovateli nabízené služby. Potom pro jejich použití platí stejné podmínky jako pro kupony utržené z brožurky.
Zobrazit více

Provozovatel

Turistická oblast Pošumaví, z.s.

Náměstí 133
340 34 Plánice
Email:
toposumavi@toposu...
WWW:
https://www.topos...
GPS:
49,389615 13,473355
 
Region:
Šumava
Oblast:
Šumava
Město:
Plánice
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Pension Santa Fé

Sport Pension Santa Fé

Plánice, Šumava
Statek česká lípa

Statek česká lípa

Klatovy, Šumava
Penzion Brusinka

Penzion Brusinka

Mochtín, Šumava