!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Urbis Smart City Fair 2021 v Brně
Urbis Smart City Fair 2021 v Brně
">
2.6.
3.6.
+ Přidat foto
Festivaly

Urbis Smart City Fair 2021 v Brně

Kdy 2. červen 2021 – 3. červen 2021
URBIS SMART CITY FAIR 2020 představuje městům, obcím a aktivním občanům koncepci chytrých měst.

URBIS SMART CITY FAIR  přináší chytrou kombinaci veletrhu s exkluzivním konferenčním programem, kde se představí lídři v oboru Smart city. Během dvou dnů se potkají desítky představitelů středoevropských měst a obcí a lídři v inovacích s jediným cílem – předat si zkušenosti, nápady a příklady konkrétních řešení, jak správně koncept Smart city rozvíjet ve městech. Tak, aby se v nich občanům lépe žilo.

V roce 2021 bude součástí veletrhu URBIS SMART CITY FAIR road show projektu C-Roads - praktické předvedení systémů C-ITS na výstavišti a v reálném provozu v ulicích města Brna.

Pro koho je událost?
  • Lídři v inovacích, dodavatelé řešení pro města - Představte vaše technologie, vize a řešení těm, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. Ať jste nadnárodní společnost nebo lokální vizionářská firma, na veletrhu nejlépe ukážete své produkty těm, kteří o ně skutečně mají zájem.
  • Kraje, města, obce, mikroregiony či evropská sdružení - Načerpejte inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné či řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život. Vybírejte z široké nabídky konkrétních řešení, díky kterým bude vaše město či obec příjemnějším místem k životu.
  • Start-ups - Máte skvělý nápad, jak zlepšit život ve městech? Chcete jej ukázat potenciálním zákazníkům nebo investorům? Nebo hledáte inspiraci a prostor pro sdílení nápadů s dalšími kreativními lidmi? Brno je město s výjimečným inovativním potenciálem, který se protíná na veletrhu URBIS.
  • Aktivní občané - Právě vy jste uživateli chytrých řešení, které koncept Smart city přináší. Jak bude vypadat náš život v budoucnosti? Jak se chytré technologie promítnou do měst, městeček nebo vesnic, ve kterých žijete? Přijďte se podívat.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 1. 2021