Úvod > Kalendář akcí > Urban Survival - Voda základ přežití

Urban Survival - Voda základ přežití

Kdy 6. listopad 2019 19:00 - 21:00 Společenské akce
Další přednáška z oblíbeného cyklu Urban Survival - tentokrát o vodě. Kromě dýchání je příjem vody to nejdůležitější pro vaše přežití. Uměli byste si ji obstarat za všech okolností?
Jaké existují zdroje vody, jak ji najít v přírodě a jak poznat, že je kontaminovaná? Jak ji filtrovat, převařovat a skladovat? Je možné pít moč nebo krev? To vše se dozvíte od zkušeného instruktora přežití Amara Ibrahima, který vám ukáže i celou řadu pomůcek a technik. Některé z nich si budete moci sami vyzkoušet. Získáte znalosti, u kterých budete skutečně rádi, že je máte, pokud je někdy v životě budete potřebovat.

Amar Ibrahim je zakladatelem školy přežití Outdoor survival. Metodám přežití se věnuje již 15 let. Jeho instruktoři jsou zkušení lidé, často bývalí vojáci. Poskytují outdoorové kurzy jak pro veřejnost, tak pro silové složky České Republiky. Spolupracuje na tvorbě standardních potravinových dávek pro krizové situace. Testuje vybavení pro outdoor i přežití. Neúnavně maká a snaží se pořád učit a zlepšovat se. S rodinou bydlí na neznámém místě a je připraven na všechno!
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 10. 2019