Úvod > Kalendář akcí > UNIF - Mistrovství světa v nohejbalu
UNIF - Mistrovství světa v nohejbalu
">
27.11.
29.11.
+ Přidat foto

UNIF - Mistrovství světa v nohejbalu

Kdy 27. listopad 2020 - 29. listopad 2020 Sportovní akce
Fanoušci nohejbalu zbystřete! Největší hvězdy světového nohejbalu se příští rok v listopadu sjedou do Prahy, aby ve zbrusu novém multifunkčním kulturním a kongresovém centru O2 universum poměřily síly v rámci mistrovství světa.
Ve čtvrtek dopoledne, 399 dní před začátkem mistrovství, to na tiskové konferenci v Kayak Beach Baru v Praze oznámil prezident Českého nohejbalového svazu Kamil Kleník spolu s členem reprezentace a několikanásobným mistrem světa Ondřejem Vítem, ambasadorem mistrovství Davidem Svobodou a statutárním ředitelem společnosti Botas Františkem Nestávalem.

Světový šampionát v nohejbalu se do České republiky vrátí po čtyřleté přestávce. V roce 2016 hostilo mistrovství světa Brno, v Praze se představí nohejbalový šampionát, na kterém Češi patří k absolutní špičce, zcela poprvé.

Poslední domácí šampionát, který se konal před třemi lety v moravské metropoli, navštívilo během třídenního turnaje více než šest tisíc diváků. Stal se tak největší a nejúspěšnější akcí v dějinách tohoto tradičního českého sportu.

Světového turnaje v jednotlivcích, dvojicích i trojicích se od 27. do 29. listopadu 2020 zúčastní více než 250 hráčů z více než dvaceti zemí světa a celkem 4 kontinentů.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 3. 2020