!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Ukliďme svět, ukliďme Česko - podzim 2020
Ukliďme svět, ukliďme Česko - podzim 2020
"> "> "> ">
19.9.
+ Přidat foto
Festivaly

Ukliďme svět, ukliďme Česko - podzim 2020

Kdy 19. září 2020 8:00 - 18:00
V pořadí již třetí Celosvětový úklidový den (World Cleanup day) proběhne letos v sobotu 19. září. V tento den dobrovolníci na celé zeměkouli vyrazí uklidit nepořádek z lesů, řek, pláží a ulic.
Jak to funguje? Již nyní mohou na stránkách projektu www.UklidmeCesko.cz organizátoři zadávat plánované úklidy, a to co nejdříve, aby měli dostatek času na přihlášení ke konkrétnímu úklidu i dobrovolníci. Zaregistrovaní organizátoři pak dostanou užitečné rady k plánování i propagaci svých akcí a mohou zažádat o úklidové pomůcky.

Přijďte nám pomoci uklidit po turistické sezóně a užít si babího léta v přírodě. Místa konání akcí naleznete v mapě úklidů.

První ročník úklidové akce proběhl v roce 2014 a ještě v tomtéž roce získal ekologického oskara. Úklid se koná zpravidla na jaře a na podzim.

Akce se koná na mnoha místech Česka, proto pokud vás zajímá, zda se i u vás bude uklízet, podívejte se na webové stránky městského či obecního úřadu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 3. 2020