Úvod > Kalendář akcí > Týden saunování Aqua Sport Club – Jedenáctka
Týden saunování Aqua Sport Club – Jedenáctka
"> "> ">
2.11.
10.11.
+ Přidat foto

Týden saunování Aqua Sport Club – Jedenáctka

Kdy 2. listopad 2019 - 10. listopad 2019 Sportovní akce
Přijďte a dopřejte svému tělu odpočinek, regeneraci a doteky saunových procedur. K dispozici máte aroma a finskou saunu a parní lázeň.
Po saunování se můžete zchladit některou ze sprch, v ochlazovacím bazénku s teplotou vody okolo 10 °C nebo ledovou tříští, která se nabírá holýma rukama a hází se na nahé tělo (ramena, záda, hruď apod.), nedoporučuje se dávat na hlavu. Je zde také přívalové polévací vědro se studenou vodou, které umožní rychlé a prudké ochlazení. Teplotu a typ proudu vody ve sprchách (např. přívalová sprcha, imitace deště apod.) lze zvolit výběrem typu sprchy. Chlad přiměje cévy, aby se stáhly, a vrátí krevní oběh do stabilního stavu. Závěrečné ochlazení by mělo zabránit pocení.

Přibližně 15minutový odpočinek si dopřejte v relaxační zóně, kde je k dispozici příjemná relaxační hudba, ale také denní tisk a občerstvení v saunovém baru. Nezapomeňte na pitný režim.

Saunování je vhodné i pro děti. Prohřátí děti uklidní a následný hluboký spánek jim nabudí chuť k jídlu. Děti, které se pravidelně saunují, posilují svou imunitu a nejsou tak často nemocné. Mezi jednotlivými cykly saunování je možné využít i dětský koutek.
 

V nabídce je:

  • Relaxační zóna s pitným režimem zdarma
  • Ochlazovací část (ledový bazének s průtokem vody, ledová tříšť neboli ledový peeling, přívalové polévací vědro, několik druhů sprch).

Saunové ceremoniály vždy v úterý, pátek a sobotu od 11.00, 18.00, 19.00 a 20.00 hod.
Wellness centrum je součástí aquaparku (bazén, zážitková část s whirpoolem a tobogánem). Průchod do bazénu je možný (bazénová hala přástupná v plavkách, wellness bez plavek, v prostěradle).


Typy saun na Jedenáctce

Finská sauna 90° – 100° C
Aaroma sauna s přírodními esencemi 85° – 95° C
Parní lázeň s hvězdnou oblohou a vůní eukalyptu nebo ledové máty
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 10. 2019