Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Tvoření pro jarní náladu – tvořivý kurz pro dospělé
Společenské akce

Tvoření pro jarní náladu – tvořivý kurz pro dospělé

Kurz určený dospělým, společně se pomalu naladíme na příchod jara, což sice ještě chvilku potrvá, ale máme před sebou spoustu práce a sobot málo, abychom se připravili na jaro a velikonoce se vším, co k nim patří.
Vyrobíme si tedy nějaké jarně – velikonoční dekorace a ozdoby, ukážeme si různé možnosti, jak si za málo peněz můžeme vkusně a prakticky vyzdobit celou domácnost.
Doporučujeme se na kurzy přihlásit předem, počet míst je omezený (max. 10 lidí). Neváhejte si proto rezervovat místo.

Telefon:
+420 776 614 214 Radka Zíková
+420 736 759 793 Růžena Kalendová
E-mail:
zikova.radka@seznam.cz
info@galerieskla.cz

Nebo přímo na našem e-shopu www.galerieskla.cz v sekci Romčíkovy Radovánky, vyberete kurz a pomocí „koupit“ provedete rezervaci.

Platba za kurz se hradí v hotovosti na místě, platební karty nepřijímáme.

Provozovatel

Galerie Skla - Romčíkovy Radovánky

K Prádelně 7/8
106 00 Praha 10
Tel.:
+420 776 614 214
Tel.:
+420 736 759 793
Email:
info@galerieskla.cz
Email:
zikova.radka@sezn...
GPS:
50,053166 14,488723
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
Tipy na výlet:
Praha 10 a okolí
 

Vstupné

Cena: 280 Kč

Poznámka:cena zahrnuje veškerý materiál, pomůcky a kávu

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Živá exotika – trhy exotických zvířat a rostlin

Nejznámější trhy exotických zvířat a rostlin v Čechách. Na Živé Exotice najdete spoustu zvířat, rostlin a potřeb pro chov i pěstování.
Praha 4, Praha

Živá exotika – trhy exotických zvířat a rostlin

Nejznámější trhy exotických zvířat a rostlin v Čechách. Na Živé Exotice najdete spoustu zvířat, rostlin a potřeb pro chov i pěstování.
Praha 4, Praha

Všesokolský slet 2024

Všesokolský slet se bude v Praze konat od 30. června do 5. července 2024. Program je připravený v Edenu, Národním divadle, O2 aréně a na dalších místech.
Praha 10, Praha

Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni jsou otevřeny v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. Ve všední dny 8-16, v sobotu 8-14. Bující jaro pomalu přináší rozmanité barvy sazenic zeleniny, uskladněné kořenovky, brambor, pečiva slaného i sladkého, cukrovinek, květin, ale i sýrů a ostatních mléčných výrobků, uzenin a masa.
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Kostel Narození Panny Marie v Záběhlicích

Jedná se o původně románský kostel, který stojí mezi tokem Botiče a Hamerským rybníkem. Základ kostela pochází z první poloviny 12. století, ve 14. století byl z románského stylu přestavěn v gotickém slohu.
Praha 10, Praha

Bowlingové a relaxační centrum Na Ovčíně v Praze 10

Vybavenou bowlingovou hernu s dvanácti profesionálními drahami, které slouží jak k rekreačnímu, tak vrcholovému sportovnímu vyžití, najdete v Bowlingovém a relaxačním centru Na Ovčíně v Praze.
Praha 10, Praha

Sportovní areál Hamr – Záběhlice

Sport, zábava a relaxace pro celou rodinu! Nabízíme 18 tenisových kurtů, 12 squashových, 2 sály pro aerobik, indoor cycling, ping pong, 2 hřiště na petangue.
Praha, Praha

Hamerský rybník v Praze – oblíbené místo k bruslení

Hamerský rybník v Záběhlicích je boční rybník na náhonu Botiče v Záběhlicích v Praze. V zimě je oblíbeným rájem všech milovníků bruslení. Večer je navíc osvětlen, takže se dá bruslit až do pozdních hodin.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Na Zámečku v Praze uprostřed zeleně

Stylový hotel s vlastní zahradou nabízí ubytování nedaleko centra Prahy a pronájem prostor pro školení, akce, večírky a svatby. Konferenční prostory pro firemní akce lze propojit s restaurací a zahradou pro pořádání svateb, večírků a jiných společenských akcí.
Praha 10, Praha

První Pivní Tramway na Spořilově

Unikátní hospůdka na konečné tramvaje číslo 11 na pražském Spořilově nabízí nejen rozmanitý výběr piv od malovýrobců, ale také vynikajících pokrmů, které si k pivu můžete objednat. Interiér, laděný do "tramvajáckého stylu" dekorují staré dřevěné tramvajové lavice.
Praha 4, Praha

ČD Restaurant se servisem JLV

ČD Restaurant se servisem JLV – gastronomický servis jídelních a bistro vozů ve vlacích Českých drah.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha