Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Turné Andělská Zuzana
Hudební a divadelní akce

Turné Andělská Zuzana

Turné skupiny Neřež, historicky první slovenské Suprstar K. Koščové a ostravské skupiny Filip M. k 10. výročí úmrtí Zuzany Navarové. Výtěžek z prodeje vstupenek bude převeden na konto Sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu Mamma Help.
7. prosince 2014 uběhne již 10 let od úmrtí vynikající zpěvačky, textařky, skladatelky a producenty Zuzany Navarové. K tomuto výročí připravili její kolegové ze skupiny Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál sérii vzpomínkových koncertů. Výtěžek z prodeje vstupenek na tyto koncerty bude převeden na konto Sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu Mamma Help.

Vystoupí skupina Neřež, historicky první slovenská Superstar Katka Koščová a ostravská kapela Filip M. Jako hosté se v představí například Marie Rottrová, Ewa Farna, Martina Součková, Jitka Andrašková, Pavlína Jíšová nebo Zuzana Homolová. Vstupenky na koncerty lze zakoupit v místě konání nebo v předprodejní síti.

Koncerty proběhnou 3.12. v Domě kultury Města Ostravy, 4.12. v Brně v KS Omega – Musilka, 5.12. v Bratislavě v DK Ružinov, 6.12. v Poličce v Divadelním klubu, 7.12. v Hradci Králové v Klicperově divadle, 8.12. v Českých Budějovicích v Koncertní síni O. Jeremiáše, 9.12. v Plzni v Měšťanské Besedě a 10.12. v Praze v Paláci Akropolis.

Svět civilizace – nová expozice Světa Techniky

V rámci projektu „Futurova!!! – Najdi si své místo v budoucnosti“, který je realizovaný s finanční podporou statutárního města Ostrava, vznikla nová expozice Svět civilizace! Interaktivní výstava si klade za cíl přiblížit široké veřejnosti fungování životního prostředí.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Česko zpívá koledy v Dolních Vítkovicích

Rozsvícení vánočního stromu v Dolních Vítkovicích a zpívání koled za doprovodu Jiřího Krhuta, Nikose Koulourise, pěveckých sborů a dalších hostů.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Tata Bojs & JFO

Na tento koncert platí i vstupenky zakoupené na odložené termíny (20. 10. 2020 a 13. 4. 2021).
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Tata Bojs & JFO

Na tento koncert platí i vstupenky zakoupené na odložené termíny (20. 10. 2020 a 13. 4. 2021).
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Enha Freestyle – trampolínové sportoviště v Ostravě

První Trampolínové sportoviště v Ostravě, Parkour park, První vrhačská aréna ve střední Evropě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Revoluční sportovní centrum v Ostravě

Revoluční sportovní centrum v Ostravě, které je zaměřené na parkour, gymnastiku, workout a všestranný pohyb. Aktivita pro všechny milovníky pohybu, bez ohledu na věk. Přijďte si vyzkoušet něco nového, zasportovat a ještě se u toho skvěle bavit.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Centrum Relax ve Vratimově

Centrum Relax Vratimov se nachází nedaleko od centra Ostravy, Havířova a Frýdku-Místku.
Vratimov, Moravskoslezský kraj

Halda Hrabůvka

Halda Habrůvka vznikla odkládáním odpadů z hutní výroby Vítkovických železáren. Ostravané tady jezdí na kole, grilují, chodí na procházky s dětmi i psy. Atrakcí jsou i labutě na umělém jezeře, které zde vzniklo, aby haldu zchladilo.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Brabčák ve Vratimově

Minipivovar Brabčák vznikl v roce 2012 po dlouhém plánování, budování a zkoušení v budově Hostince Ve Dvoře ve Vratimově. Vařím se zde pouze z kvalitních surovin a klasickými postupy na dva rmuty, piva plzeňského typu, nebo piva ochucená.
Vratimov, Moravskoslezský kraj

Rudova pekárna v Ostravě

Rudova pekárna v Ostravě si zakládá na ruční výrobě pečiva. Používá vlastní žitný kvas. Číslem jedna je zde jedinečný kvasový chléb Tartine, dále pak 100% žitný a Nopálový chléb. Oblíbené jsou i Nopálové rohlíky, klasické i vícezrnné housky nebo brusinkové bulky. Peče se ve zděné peci.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Pivovar létající bezdomovec v Ostravě

Létající pivovar v Ostravě proto, že nemá svůj vlastní pivovar a pivo si nechává vařit licenčně u jiných pivovarů. Od toho je odvozen i název Bezdomovec.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Vila Art Tower ve Vratimově

Art Tower leží ve Vratimově, asi 10 km od Ostravy a 36 km od Těšína. Jedná se o netradiční ubytování s originálně vymyšleným interiérem v prostoru bývalé vodárny.
Vratimov, Moravskoslezský kraj