ÚvodKalendář akcíKomentované prohlídkyKingdom Come: Deliverance 2 na Troskách

Komentované prohlídky

Kingdom Come: Deliverance 2 na Troskách

3,1 z 5 (29x hodnoceno)
1 nejméně / 5 nejvíce
Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prozkoumejte aktuální akce v regionu Liberecký kraj nebo navštivte Komentované prohlídky v celé ČR.
Patříte mezi hráče hry Kingdom Come: Deliverance 2? Pak musíte vyrazit na Trosky! Pojďte si projít kulisy z počítačové hry osobně a porovnejte virtuální prostředí s realitou.
Hra Kingdom Come: Deliverance 2 se odehrává na počátku patnáctého století v době politického souboje Václava IV. a jeho bratra Zikmunda. Gotický hrad z konce čtrnáctého století je dominantou Českého ráje mezi Turnovem a Jičínem. Z dálky zřícenina s věžemi Panna a Baba připomíná čertovy rohy trčící ze země. Umístění na dvou strmých čedičových skaliscích učinilo z Trosek v minulosti nedobytný hrad. Středověké Čechy virtuálně prozkoumává více než milion hráčů z celého světa.

Pro návštěvníky a hráče připravují na Troskách během léta komentované večerní prohlídky.

Otázky a odpovědi jsou automaticky sestaveny z obsahu této stránky.

Kontakt

Hrad Trosky
Tachov, 512 63 Troskovice

E-mail: trosky@npu.cz
Telefon: +420 602 342 627
Web: hrad-trosky.cz

Region: Liberecký kraj
Oblast: Český ráj
Obec: Troskovice
Tipy na výlet: Troskovice a okolí

Schválila redakce Kudy z nudy.

Nahlásit neaktuální obsah

Související témata