!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Třebsínské zvonění
Festivaly

Třebsínské zvonění

Kdy 3. červenec 2021 12:00 - 23:00
Multifunkční festival Třebsínské zvonění pro celou rodinu, zaměřený na country a trampskou muziku.
Letošní ročník uctí památku country legendy Tonyho Linharta hodinovým blokem vyplněným písněmi tohoto nezapomenutelného muzikanta a výborného kamaráda. Společně oslavíme 50 let na scéně kapel Schovanky a Taxmeni. Těšit se můžete také na Jitku Vrbovou, Novou Sekci, Roberta Mouchu s Riding Hoppers, EV Band, Třebsín Band a další kapely. V edukativní části si připomeneme blížící se 80. výročí vystěhování zdejších obyvatel pro cvičiště SS za 2. světové války. Budete si moci prohlédnout výstavu Posázavského Pacifiku, kterou pořádáme ve spolupráci s Regionálním muzeem Jílové u Prahy. Připraven je zcela nový projekt Pochod zdraví v Posázaví podporující zdravý životní styl. Kromě bohatého programu pro dospělé a děti, bude na akci skutečné Rodeo, a tím pádem je kovbojské oblečení vítáno. Na festivalu se představí Pěší rota Krajského vojenského velitelství Prahy a středních Čech, lidově řečeno Záložáci, se svým vojenským vybavením.  
 
Z výtěžku akce podpoříme neziskovou organizaci Centrum Bazalka zabývající se péčí o děti s těžkým zdravotním postižením. Je skutečně se na co těšit a nikomu tato výjimečná akce neměla utéct.


 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 5. 2021
10.7.
Třebsínská Zvonička

Třebsínská Zvonička

Krňany, Střední Čechy
28.6.
Balada pro banditu

Balada pro banditu

Jílové u Prahy, Střední Čechy
7.11.
Strašidelný pohádkový les v Jílovém u Prahy

Strašidelný pohádkový les v Jílovém u Prahy

Jílové u Prahy, Střední Čechy
13.8.
14.8.
Michal Prokop a Krásný ztráty live Všetice

Michal Prokop a Krásný ztráty live Všetice

Netvořice, Střední Čechy