Úvod > Kalendář akcí > Čochtanova Třeboň
Historické a vojenské akce

Čochtanova Třeboň

K létu v Třeboni už léta patří velké setkání vodníků, rusalek, a dalších vodních živlů pod názvem Čochtanova Třeboň. Letošní ročník se koná od 12. do 14. 8. 2022.

Chcete na vlastní oči vidět Čochtana, rusalky, víly a vodníky? Přijeďte za nimi do Třeboně na jejich již tradiční každoroční velkou sešlost s názvem Čochtanova Třeboň. Letos má 25. ročník. Místem konání je tradičně zámecký park a nádvoří zámku.

Čeká vás tady veselý program s mnoha soutěžemi Čochtanově pohádkovém světě, budete malovat vodnické hrníčky, chytat třeboňské kapříky, můžete si zkusit zazpívat do mikrofonu a ve vodnické soutěži Superstar si vyzpívat i nějakou cenu. Také nejkrásnější vodnické masky budou jako vždycky odměněny. Ve vodnickém kosmetickém salónu vás krásné vodnice nalíčí a zatočením kola štěstí získáte obálku s tajemným obsahem.

V sobotu odpoledne se proběhnete ve vodnickém průvodu a večer si zatancujete i s rodiči na vodnické diskotéce. A pak budete se strašidly a bludičkami se světýlky strašit a bloudit po Třeboni a u rybníka Svět a v zámeckém parku hledat vodnický poklad.

Provozovatel

Zámek Třeboň - zámecký park a malé nádvoří

Zámek 115
379 01 Třeboň
WWW:
https://www.trebo...
WWW:
https://www.trebo...
GPS:
49,003269 14,769722
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Třeboňsko
Město:
Třeboň
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí