Úvod > Kalendář akcí > Divadelní představení Noc na Karlštejně
Historické a vojenské akce

Divadelní představení Noc na Karlštejně

Kdy 25. červen 2021 20:30 - 22:00
Inscenace byla oceněna nominací na Cenu Thálie a sklízí mimořádný ohlas jak od diváků, tak od odborníků, kteří ji označili za perlu letních scén. Jde o originální verzi představení přímo z Karlštejna.

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů je půvabnou komedií o císaři Karlu IV. a jeho hradu Karlštejn, na němž podle údajného zákazu nesměly přebývat ženy. 

Inscenace byla oceněna nominací na Cenu Thálie a sklízí mimořádný ohlas jak od diváků, tak od odborníků, kteří ji označili za perlu letních scén. Jde o originální verzi představení přímo z Karlštejna.

Písničky Karla Svobody a legendární příběh ze zdí karlštejnských jsou zpátky na sérii letních představení po celé ČR, a co víc, představení se vrací po loňském (2020) úspěchu na třeboňské zámecké nádvoří, před kulisy hlavního zámeckého průčelí.
 
Vstupenky v PŘEDPRODEJI JIŽ NYNÍ: 
- na pátek 25. června 2021, 20.30 hodin – VYPRODÁNO!!!
Účinkují herci a zpěváci známí z muzikálů, TV seriálů a filmů. Patří k nim legendy stříbrného plátna i držitelé ceny Thálie – Daniel Bambas, Hana Holišová, Regina Rázlová, Pavel Vítek, Jan Kříž, Roman Tomeš, Ivana Korolová, Miloslav Mejzlík, Tomáš Smička, Marie Křížová, Václav Knop, Lukáš Kunst, Sabina Rojková a mnozí další.

Další info:
představení se koná za každého počasí / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenka "ZTP/P-DISABLED" platí pro dvě osoby – pro vozíčkáře či jiného držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod, oba návštěvníci musí do místa konání vstoupit současně a nárok na vstupenku ZTP/P je třeba prokázat příslušným průkazem, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021