!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Transformace vědomí

Transformace vědomí

Kdy 18. březen 2020 18:00 - 21:00 Společenské akce
Úvodní přednáška Tomáše Keltnera - spisovatele, řečníka a učitele. Poznejte unikátní výukový systém osobního rozvoje.
Na  přednášce Tomáše Keltnera, spisovatele, řečníka a učitele se seznámíte s unikátním výukovým systémem osobního rozvoje a metody nazvané Transformace vědomí. Tomáš Keltner se zabývá zkoumáním, popisem a pochopením vzniku a vývoje tohoto světa, zákonitostmi řídícími život člověka a dalšími vlivy působícími na realizaci jeho poslání. Zejména jde o práci s emocemi, budování sebevědomí, sebejistoty a sebedůvěry, jako základních pilířů svobodně tvořící lidské bytosti.

Na úvodní přednášku navazuje cyklus tří seminářů Mystérium transformace vědomí.

Tomáš Keltner (9. 9.1976) je současný český spisovatel a učitel v oblasti osobního rozvoje, vytvořil vlastní unikátní výukový systém nazvaný Transformace vědomí. Vydává sérii knih, ve kterých své učení  představuje a popisuje. Vyučuje studenty osobního rozvoje ve vlastní škole v Praze. Pořádá přednášky, diskuzní a výukové semináře a vede studijní skupiny, individuální studenty, lékaře a terapeuty. Působil u tajného speciální útvaru služby kriminální policie, byl v týmech osobní ochrany ústavních činitelů a v Útvaru speciálních operací vojenské policie (SOG).
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 2. 2020