Úvod > Kalendář akcí > Trampské Pikovice
Festivaly

Trampské Pikovice

29. ročník jednoho z nejpopulárnějších trampských festivalů v ČR. V překrásném Sázavském údolí, na veřejném tábořišti v Pikovicích za zvuku Posázavského Pacifiku zahraje 11 nejskvělejších trampských a country skupin.
Tomáš Linka a Přímá linka, Pavel Dobeš, Taxmeni, Pacifik, Jitka Vrbová, Schovanky, Robert Moucha a Riding Hoppers, Paběrky Marko Čermáka, Bounty, Slávek Maděra a Vilma, Vlak do Dobříše a vítěz Předkola Pikovic.
Možnost parkování campingových aut a stanování od pátku do neděle, provázeno muzikou v pátek i v sobotu je velmi lákavá představa. Pro letošek nově klasická česká kuchyně doplněná pečeným masem, klobásami, sýry, sladkou kuchyní, přes zmrzlinu až po staročeské trdlo.

Na akci se lze kromě auta dostat autobusem ze Smíchovského nádraží, nebo Posázavským Pacifikem z Braníka do Petrova u Prahy.

Na akci je spousta zajímavého vyžití nejen pro mladé. Probíhá zde např. oblíbená soutěž Železný tramp, učíme balení US batohů a Telat, nebo také jak přežít v přírodě, či jak správně rozdělat oheň. Neodmyslitelnou součástí je skutečné rýžování zlata za dohledu skutečných mistrů v oboru.

Ubytování a restaurace v okolí

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Štěchovice, Středočeský kraj
Měchenická pekárna

Měchenická pekárna

Měchenice, Středočeský kraj