!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Tradiční výstava hub v Domě umění - zrušeno
Tradiční výstava hub v Domě umění - zrušeno
">
19.10.
22.10.
+ Přidat foto
Výstavy

Tradiční výstava hub v Domě umění - zrušeno

Kdy 19. říjen 2020 16:0022. říjen 2020 17:00
Jihomoravské muzeum ve Znojmě pořádá v druhé polovině října již tradiční výstavu hub širšího znojemského regionu Živé houby v muzeu. Výstava se koná v prostorách mázhauzu v Domě umění ve Znojmě ve dnech 20. až 22. října 2020.
Výstavu zahájí v pondělí 19. října v 16.00 hodin autor výstavy Radomír Němec společně s hostem Markétou Čapounovou.
 
Na této tradiční výstavě hub posbíraných ve znojemském regionu můžete obdivovat více než 300 druhů hub. Zájemci z řad houbařů si mohou donést také vlastní sběry hub k určení, které budou případně zařazeny do výstavy. Houby můžete přinést den před výstavou nebo v den konání dopoledne, nezapomeňte doplnit své jméno a přímení, případně kontakt na vás.
 
Výstava Živé houby v muzeu bude i letos doplněna o sérii doprovodných bannerů Houbařský rok na Znojemsku, která vychází ze stejnojmenné knihy vydané Jihomoravským muzeem ve Znojmě, která budu k zakoupení na pokladně Domu umění. Autoři publikace Radomír Němec společně s Milanem Šenkýřem a Markem Čapounem v ní oslovují nejen houbaře začátečníky, ale i ty poučenější a na své si přijdou i zájemci o přírodu širšího znojemského regionu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 11. 10. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Káva na Knopp

Káva na Knopp

Znojmo, Jižní Morava
Enotéka znojemských vín

Enotéka znojemských vín

Znojmo, Jižní Morava