!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Tour de Kosová
Sportovní akce

Tour de Kosová

Kdy 22. srpen 2020 10:00 - 14:00
Připojte se 22. srpna 2020 k prvnímu ročníku cyklistického závodu horských a trekových kol s názvem Tour de Kosová. Trasa bude dlouhá 27,5 kilometrů s celkovým převýšením 320 metrů.
Dne 22. srpna 2020 pro vás spolu s nadšenými cyklisty Petrem Gallusem, Radimem Čeřovským a Michalem Holíkem pořádáme první ročník cyklistického závodu horských a trekových kol s názvem Tour de Kosová. Trasa povede povětšinou po lesních cestách v malebné krajině mezi Moravskými Budějovicemi, Komárovicemi, Třebelovicemi a Dědicemi a bude dlouhá 27,5 kilometrů s celkovým převýšením 320 metrů. Výsledky závodníků bude měřit profesionální časomíra. Zázemí celého závodu bude na letním koupališti, před jehož branami bude závod odstartován a bude zde i cíl.

Nenechte si ujít účast v závodě a zaregistrujte se už nyní na webu tourdekosova.cz a dostanete startovní balíček s památečním tričkem závodu a startovním číslem s vlastním jménem, čeká na vás i chutný oběd a dárky od partnerů.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí