Úvod > Kalendář akcí > Tomáš Starý: 24

Tomáš Starý: 24

Kdy 1. srpen 2019 - 13. září 2019 Výstavy
Student Sutnarky - mladý designér na volné noze představuje výběr z široké škály své tvorby: produktový design zastupující školní tvorbu; graffiti, tisky a skici jako pilíř volné tvorby a grafický design jako pracovní výstupy. Vstup zdarma.
Autor
Student posledního ročníku MgA. studia Design na plzeňské Sutnarce/ FDULS při ZČU, grafický designér na volné noze, autor desítek graffiti maleb, kreseb, tisků, pláten a skic volných námětů nefigurativního charakteru. Hostem několika tuzemských a evropských graffiti & street art festivalů. Autor inovativní netopýří budky momentálně testované ve Slavkovském lese.

Výstava ‘24’ představuje výběr z široké škály autorovy tvorby: produktový design zastupující školní tvorbu; graffiti, tisky, skici a abstraktní kresby jako pilíř volné tvorby a odnože grafického designu jako pracovní výstupy pro rozličné klienty. Cílem je vystavit to nejlepší kreslené, modelované, sprejované, či psané z necelých 25ti let života s důrazem na selekci děl z posledních dvou až tří let.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 7. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Jitka Hlinková v Plzni

Penzion Jitka Hlinková v Plzni

Plzeň 4, Plzeňsko a Český les
Prohlídka pivovaru Gambrinus

Prohlídka pivovaru Gambrinus

Plzeň, Plzeňsko a Český les