Úvod > Kalendář akcí > Tkáňové soli - seminář

Tkáňové soli - seminář

Kdy 8. únor 2020 9:00 - 9. únor 2020 16:00 Společenské akce
Rovnováha tkáňových solí v těle je nezbytná pro udržování našeho zdraví. Avšak při našem současném životním stylu a prostředí často dochází k jejich nedostatku.
Během tohoto dvoudenního certifikovaného semináře se posluchači seznámí se systémem dvanácti základních solí a jejich praktickým využitím pro své blízké či svoji praxi a objeví jejich potenciál pro regeneraci lidského těla a prevenci onemocnění. Účastníci také poznají propojení tkáňových solí s barvami, astrologií a tvářovou diagnostikou.

Tkáňové soli (také známé jako Schüsslerovy nebo buňkové soli) je skupina 12 minerálních solí, které v 19. století definoval doktor Wilhelm H. Schüssler. Jedná se o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku nacházející se v lidském těle.

Lektor: Mgr. Daniela Rovenská má více než deset let praxe s využitím tkáňových solí u klientů, pořádání kurzů a seminářů. Lékárnice a spolumajitelka lékárny Zelený Anděl, která se zaměřuje na přírodní způsob terapie. Absolventka homeopatické školy a celé řady kurzů z oblasti alternativního přístupu ke zdraví.

Každý účastník dostane i praktická skripta, které mu poslouží k osobnímu využití. Během celého semináře bude k nahlédnutí velmi zajímavá literatura o Tkáňových solích.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 1. 2020