Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > The Cello Boys & Eva Hartová – Od klasiky k rocku
Hudební a divadelní akce

The Cello Boys & Eva Hartová – Od klasiky k rocku

Koncert violoncellového dua The Cello Boys napříč hudebními žánry (klasická hudba, filmová a muzikálová hudba a slavné světové pop rock skladby na Státním zámku Libochovice, Saturnův sál.
Skvělí violoncellisté Ladislav Mariaš a Zachar Fedorov se svými celly rádi experimentují. Vedle bravurně zahraného Larga z Dvořákovy Novosvětské symfonie uslyšíme nejznámější melodie od Ennio Morricone z filmu Mise a filmu Tenkrát na Západě, hudbu A.L. Webbera z muzikálu Fantom Opery a z muzikálu Bídníci i slavné rockové skladby od známých světových skupin a interpretů jako jsou Queen (Bohemian Rhapsody), Michael Jackson (Smooth Criminal), Whitney Houston (One Moment In Time), Lady Gaga (Shallow), Nirvana (Smells Like Teen Spirit), AC/DC (Thunderstruck), U2 (With Or Without You)  a dalších.  Kdo přijede  6.11. na zámek Libochovice, bude potěšen nadšením a spontánností mladých hudebníků, pestrým a poutavým programem koncertu i precizně profesionálně zahranou hudbou v podání The Cello Boys. S violoncellisty vystoupí a několik skladeb zazpívá jejich host – sopranistka Eva Hartová (Praha).  

Provozovatel

Státní zámek Libochovice

Nám. 5.května 1
zámek Libochovice, Saturnův sál
411 17 Libochovice
Tel.:
+420 416 591 443
Tel.:
+420 737 163 156
Email:
jirina.cajkova@gm...
WWW:
www.zamek-libocho...
GPS:
50,405119 14,043729
 
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Poznámka:Pro velký zájem doporučena rezervace na tel. 416591443 (pokladna zámku)

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Silvestrovský výstup na Házmburk

Silvestrovský výstup na Hazmburk.
Libochovice, Ústecký kraj

Novoroční výstup na Lovoš

KČT Lovosice vás zve na Novoroční výstup na Lovoš. Opět bude v nové sezóně prvním cílem členů Klubu českých turistů Lovosice vrchol Lovoše (570 m. n.m.).
Lovosice, Ústecký kraj

Terezínské ghetto pro školní skupiny

Komentované prohlídky pro školní skupiny pro 2 stupně zš a pro střední školy. Žáci se dozví řadu věcí o pevnosti z 18. století, jejich tajemných podzemních chodbách a mnoho dalšího.
Terezín, Ústecký kraj

Benefiční adventní koncert Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích

Tradiční benefiční adventní koncert Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích v kostele Zvěstování Panny Marie se letos odehraje v neděli 18. prosince od 18 hodin.
Litoměřice, Ústecký kraj

Zámek Libochovice s expozicí slavného rodáka Jana Evangelisty Purkyně

Zámek Libochovice se nachází v malebné krajině dolního Poohří lemované romantickými kopci Českého středohoří. Zámek patří mezi nejvýznamnější raně barokní stavby v Čechách. Jeho stavitelem byl italský stavitel Antonio della Porta v letech 1683-1690.
Libochovice, Ústecký kraj

Netopýři na zámku Libochovice

Rodiště slavného přírodovědce a filosofa J. E. Purkyně obklopené rozsáhlou zahradou a parkem dnes poskytuje útočiště vzácným a tajuplným obyvatelům. Zámecká sklepení si za svůj zimní úkryt vybrali vrápenci malí.
Libochovice, Ústecký kraj

Zámecký palmový skleník v Libochovicích

Zámecké skleníky tvoří nedílnou součást zámeckého parku a vypovídají o postupném vývoji parku a jeho zahradní architektury.
Libochovice, Ústecký kraj

Zámecký park a zahrada Libochovice

V malebné krajině lemované romantickými kopci Českého středohoří se nachází město Libochovice. Toto nenápadné místo nabízí návštěvníkům krásný barokní zámek, na kterém se podílel italský stavitel Antonio della Porta a nejen to. Součástí areálu je také zahrada á la Versailles.
Libochovice, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Beránků

Rodinný hotel s domácí českou kuchyní a pouze s našimi produkty. Pečeme si vlastní chléb. V místě krytý bazén se saunou. Součástí hotelu je hotelová restaurace s venkovním posezením v atriu. Jsme výrobci čokolády přímo z kakaového bobu.
Libochovice, Ústecký kraj

Dvůr Perlová voda

Statek, kde najdete vyhlášenou restauraci, minipivovar Lanýž, ubytování a wellness.
Budyně nad Ohří, Ústecký kraj

Dvorec Černiv

Nově zrekonstruovaný historický statek, který se nachází v Českém středohoří, nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v apartmánech.
Černiv, Ústecký kraj

Hostinec U Šimonů v Levousech u Libochovic

Vesnická hospoda s příjemnou atmosférou rodinného podniku s tradiční českou kuchyní. Ve zdejším vesnickém lokále nebo na letním dvorku vás vždy s úsměvem obslouží.
Křesín, Ústecký kraj