Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > The Blues Brothers v Praze
Candace Potts
Hudební a divadelní akce

The Blues Brothers v Praze

The Blues Brothers v Praze – hity ze stejnojmenného amerického hudebního komediálního filmu z roku 1980 režiséra Johna Landise
Účinkující
 • Candace Potts, LaVonte Heard, Darius Coleman sólový zpěv
 • The Loop Jazz Orchestra
 • Vít Pospíšil umělecký vedoucí
Program
 • Soul Man, Isaac Hayes, David Porter
 • She Caught The Katty, Taj Mahal, Yank Rachell
 • Shake A Tail Feather, Otha Hayes, Andre Williams, Verlie Rice
 • Sweet Home Chicago, Robert Johnson
 • Respect, Otis Redding
 • Gimme Some Lovin’, Steve Winwood, Muff Winwood, Spencer Davis
 • 634-5789, Steve Cropper, Eddie Floyd
 • Peter Gunn Theme, Henry Mancini
 • Born In Chicago, Nick Gravenites
 • Funky Nassau, Tyrone Fitzgerald, Raphael Munnings
 • Minnie The Moocher, Cab Calloway, Irving Mills
 • The Old Landmark, Adeline M. Brunner
 • Who’s Making Love, Homer Banks, Bettye Crutcher, Don Davis a Raymond Jackson
 • Going Back To Miami, Wayne Cochran
 • Think, Teddy White, Aretha Franklin
 • How Blue Can You Get, Jane Feather
 • Everybody Need Somebody, Jerry Wexler, Bert Berns, Solomon Burke
 • Riders in the Sky, Stan Jones

Pro loňský obrovský úspěch zcela vyprodaného koncertu The Blues Brothers v pražském The Loop Jazz Club Hostivař jsme se rozhodli, že naše posluchače obdarujeme stejnou dávkou skvělých melodií. Poslechnout si mohou hity ze stejnojmenného amerického hudebního komediálního filmu z roku 1980 režiséra Johna Landise. Trhák The Blues Brothers ve své době vydělal v kinech po celém světě přes 115 milionů dolarů a stal se jednou z nejdražších komedií, které kdy byly vyrobeny. Film je plný nebezpečí, neuvěřitelných skečů, lehkého nadpřirozena, a hlavně skvostné hudby.

Tu si mají možnost návštěvníci vychutnat v podání českého The Loop Jazz Orchestra, jehož členy jsou Jan Hasenöhrl, Vít Pospíšil, Tomáš Uhlík, Lukáš Chejn a další. Přidají se opět tři sóloví zpěváci z jedinečného amerického sboru Jeremy Winston Chorale – Candace Potts, LaVonte Heard a William Ramsey, a písněmi Peter Gunn Theme, Going Back To Miami nebo She Caught The Katty provedou diváky divokým okolím Chicaga.

Alma Rosé

Monodrama o životě Almy Rosé.
Praha 10, Praha

Kytarový recitál Pavla Steidla

Kytarový recitál mezi Paganinim a Jimmy Hendrixem sestavený ze skladeb od baroka až po současnost. V představení zazní skladby autorů: Jan Antonín Losy, Niccolo Paganini, Napoléon Coste, Federico Moreno Torroba, Carlo Domeniconi, Pavel Seidl a další.
Praha 10, Praha

Veronika Vítová & hosté

Autorská hudba, především z alba Průhledný svět.
Praha 10, Praha

Prague Proms Jam Session

Jam Session.
Praha 10, Praha

Razam & Iva Marešová

Autorská tvorba.
Praha 10, Praha

Focused on Jazz Fusion

Focused on Jazz Fusion.
Praha 10, Praha

Prodejní výstava lastur

Tradiční setkání sběratelů lastur a obdivovatelů mořských přírodnin.
Praha 10, Praha

Hostivařská 15°

Hostivařská 15 se letos bude konat již popáté, odstartuje již 17. září z areálu pivovaru Hostivar 2 v Praze. Závodníci si mohou i letos vybrat, zda poběží trasu dlouhou 5 km nebo 15 km – samozřejmě s příjemným převýšením.
Praha 15, Praha

Aktivity v okolí

Dětské zábavní centrum Koala Café

Hledáte pro své děti aktivní zábavu za každého počasí? Dětské zábavní centrum Koala Café v Praze Hostivaři nabízí malým zákazníkům prostor pro nekonečné množství zábavy a dobrodružství. Dospělí si mohou v kavárně vychutnat čerstvě praženou kávu, samozřejmostí je také Wi-Fi připojení zdarma.
Praha 10, Praha

Golf pro každého v golfovém areálu Hostivař

Golf Hostivař v Praze nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, po získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9jamkovém hřišti.
Praha, Praha

Hostivařský lesopark

Hostivařský lesopark vznikl v 60. letech minulého století jako rekreační zázemí pro nově budované pražské Jižní Město. Nový les vyrostl převážně na zemědělské půdě v sousedství Hostivařské nádrže.
Praha 10, Praha

Lanový park Hostivař – zrušeno

Přes veškerou naši snahu při boji s kůrovcem v uplynulých letech se nám pro sezónu 2020 nepodaří obnovit provoz lanového parku a jeho provoz bude definitivně ukončen. Bez stromů, bohužel, lanový park provozovat nejde.
Praha 10, Praha

Koupaliště Hostivařská přehrada

Hostivařská přehrada nabízí zábavu, aktivní odpočinek, sportovní a kulturní vyžití i relaxaci pro každého a to v nádherné lokalitě jen pár minut od centra Prahy.
Praha 10, Praha

Venkovní úniková hra Čas zvratu

Svět se ocitá na hraně a záleží jen na nás, zda ho nachýlíme zpět! Unikneme globálním změnám? Přijď se svým týmem také pomoci a zachovat planetu takovou jakou ji známe i pro příští generace. Máš to ve svých rukách!
Praha 10, Praha

Deník neznámého – cesta areálem Toulcova dvora

Deník neznámého je hra určená především pro rodiny s dětmi. Deník vás provede za pomoci fotocesty a obrázků areálem Toulcova dvora. Uvidíte známé i neznámé a dozvíte se, co vše u nás můžete najít.
Praha 10, Praha

Toulcův dvůr – farma s domácími zvířátky v Praze

Toulcův dvůr, středisko ekologické výchovy, tvoří komplex památkově chráněných budov (gotický špýchar, barokní stáje) a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louku, lužní les a také mokřad.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný pivovar Vik

Možnost prohídky pivovaru – ukázka a ochutnání surovin pro výrobu piva. Kompletní postup výroby piva od přípravy surovin, přes výrobu, lahvování až po expedici a prodej piva.
Praha, Praha

Pivovar Hostivar v pražské Hostivaři

Pivovar nesoucí jméno Hostivar je vystavěn v regionu Prahy 15 na hranicích dvou katastrů, Hostivaře a Horních Měcholup. Myšlenka postavit akciový pivovar Hostivar dostala konkrétní v září 2011 a v únoru 2013 byla uvařena první várka.
Praha 15, Praha

Hotel Selský Dvůr

Hotel Selský Dvůr patří mezi špičku čtyřhvězdičkové hotelové kategorie v Praze. Hotel je obklopen zelení a pro svoji neopakovatelnou atmosféru a kvalitu poskytovaných služeb se stal vyhledávaným místem pobytů hostů.
Praha 10, Praha

Restaurace Na Kačabce v Hostivaři

Putyka Na Kačabce je ideálním místem pro příjemně strávené chvíle v přátelském i firemním duchu. Najdete ji v centru památkově chráněné zóny Stará Hostivař.
Praha 10, Praha

Hostel Milánská na Praze 10

Ubytování v klidném a příjemném prostředí Prahy 10, s výhodnou a rychlou dostupností do centra Prahy. K dispozici jsou zde jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Přízemí hostelu Milánská je bezbarierové.
Praha 10, Praha

Galerie národních vín a vinařství Praha

Stálá prodejní výstava národních i světových vín a progresivních vinařství, distribuční a degustační centrum vín, obchodní zastoupení vinařů, prodej vína za bezkonkurenční ceny.
Praha 11, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha