Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > The Blues Brothers v Praze
Candace Potts
Hudební a divadelní akce

The Blues Brothers v Praze

The Blues Brothers v Praze – hity ze stejnojmenného amerického hudebního komediálního filmu z roku 1980 režiséra Johna Landise
Účinkující
 • Candace Potts, LaVonte Heard, Darius Coleman sólový zpěv
 • The Loop Jazz Orchestra
 • Vít Pospíšil umělecký vedoucí
Program
 • Soul Man, Isaac Hayes, David Porter
 • She Caught The Katty, Taj Mahal, Yank Rachell
 • Shake A Tail Feather, Otha Hayes, Andre Williams, Verlie Rice
 • Sweet Home Chicago, Robert Johnson
 • Respect, Otis Redding
 • Gimme Some Lovin’, Steve Winwood, Muff Winwood, Spencer Davis
 • 634-5789, Steve Cropper, Eddie Floyd
 • Peter Gunn Theme, Henry Mancini
 • Born In Chicago, Nick Gravenites
 • Funky Nassau, Tyrone Fitzgerald, Raphael Munnings
 • Minnie The Moocher, Cab Calloway, Irving Mills
 • The Old Landmark, Adeline M. Brunner
 • Who’s Making Love, Homer Banks, Bettye Crutcher, Don Davis a Raymond Jackson
 • Going Back To Miami, Wayne Cochran
 • Think, Teddy White, Aretha Franklin
 • How Blue Can You Get, Jane Feather
 • Everybody Need Somebody, Jerry Wexler, Bert Berns, Solomon Burke
 • Riders in the Sky, Stan Jones

Pro loňský obrovský úspěch zcela vyprodaného koncertu The Blues Brothers v pražském The Loop Jazz Club Hostivař jsme se rozhodli, že naše posluchače obdarujeme stejnou dávkou skvělých melodií. Poslechnout si mohou hity ze stejnojmenného amerického hudebního komediálního filmu z roku 1980 režiséra Johna Landise. Trhák The Blues Brothers ve své době vydělal v kinech po celém světě přes 115 milionů dolarů a stal se jednou z nejdražších komedií, které kdy byly vyrobeny. Film je plný nebezpečí, neuvěřitelných skečů, lehkého nadpřirozena, a hlavně skvostné hudby.

Tu si mají možnost návštěvníci vychutnat v podání českého The Loop Jazz Orchestra, jehož členy jsou Jan Hasenöhrl, Vít Pospíšil, Tomáš Uhlík, Lukáš Chejn a další. Přidají se opět tři sóloví zpěváci z jedinečného amerického sboru Jeremy Winston Chorale – Candace Potts, LaVonte Heard a William Ramsey, a písněmi Peter Gunn Theme, Going Back To Miami nebo She Caught The Katty provedou diváky divokým okolím Chicaga.

Alma Rosé

Monodrama o životě Almy Rosé.
Praha 10, Praha

Kytarový recitál Pavla Steidla

Kytarový recitál mezi Paganinim a Jimmy Hendrixem sestavený ze skladeb od baroka až po současnost. V představení zazní skladby autorů: Jan Antonín Losy, Niccolo Paganini, Napoléon Coste, Federico Moreno Torroba, Carlo Domeniconi, Pavel Seidl a další.
Praha 10, Praha

Veronika Vítová & hosté

Autorská hudba, především z alba Průhledný svět.
Praha 10, Praha

Prague Proms Jam Session

Jam Session.
Praha 10, Praha

Razam & Iva Marešová

Autorská tvorba.
Praha 10, Praha

Focused on Jazz Fusion

Focused on Jazz Fusion.
Praha 10, Praha

Malování na keramiku

Ve čtvrtek 1. 6. 2023 přijďte do keramické dílny mezi 14:00 až 18:00 hodin. Bude probíhat další malování na keramiku. Namalujte si hrneček, mističku, magnet. Poté vypálíme a dáme do "uživatelného" stavu.
Praha 10, Praha

Prodejní výstava lastur

Tradiční setkání sběratelů lastur a obdivovatelů mořských přírodnin.
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Dětské zábavní centrum Koala Café

Hledáte pro své děti aktivní zábavu za každého počasí? Dětské zábavní centrum Koala Café v Praze Hostivaři nabízí malým zákazníkům prostor pro nekonečné množství zábavy a dobrodružství. Dospělí si mohou v kavárně vychutnat čerstvě praženou kávu, samozřejmostí je také Wi-Fi připojení zdarma.
Praha 10, Praha

Golf pro každého v golfovém areálu Hostivař

Golf Hostivař v Praze nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, po získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9jamkovém hřišti.
Praha, Praha

Hostivařský lesopark

Hostivařský lesopark vznikl v 60. letech minulého století jako rekreační zázemí pro nově budované pražské Jižní Město. Nový les vyrostl převážně na zemědělské půdě v sousedství Hostivařské nádrže.
Praha 10, Praha

Lanový park Hostivař – zrušeno

Přes veškerou naši snahu při boji s kůrovcem v uplynulých letech se nám pro sezónu 2020 nepodaří obnovit provoz lanového parku a jeho provoz bude definitivně ukončen. Bez stromů, bohužel, lanový park provozovat nejde.
Praha 10, Praha

Koupaliště Hostivařská přehrada

Hostivařská přehrada nabízí zábavu, aktivní odpočinek, sportovní a kulturní vyžití i relaxaci pro každého a to v nádherné lokalitě jen pár minut od centra Prahy.
Praha 10, Praha

Venkovní úniková hra Čas zvratu

Svět se ocitá na hraně a záleží jen na nás, zda ho nachýlíme zpět! Unikneme globálním změnám? Přijď se svým týmem také pomoci a zachovat planetu takovou jakou ji známe i pro příští generace. Máš to ve svých rukách!
Praha 10, Praha

Deník neznámého – cesta areálem Toulcova dvora

Deník neznámého je hra určená především pro rodiny s dětmi. Deník vás provede za pomoci fotocesty a obrázků areálem Toulcova dvora. Uvidíte známé i neznámé a dozvíte se, co vše u nás můžete najít.
Praha 10, Praha

Toulcův dvůr – farma s domácími zvířátky v Praze

Toulcův dvůr, středisko ekologické výchovy, tvoří komplex památkově chráněných budov (gotický špýchar, barokní stáje) a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louku, lužní les a také mokřad.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný pivovar Vik

Možnost prohídky pivovaru – ukázka a ochutnání surovin pro výrobu piva. Kompletní postup výroby piva od přípravy surovin, přes výrobu, lahvování až po expedici a prodej piva.
Praha, Praha

Pivovar Hostivar v pražské Hostivaři

Pivovar nesoucí jméno Hostivar je vystavěn v regionu Prahy 15 na hranicích dvou katastrů, Hostivaře a Horních Měcholup. Myšlenka postavit akciový pivovar Hostivar dostala konkrétní v září 2011 a v únoru 2013 byla uvařena první várka.
Praha 15, Praha

Hotel Selský Dvůr

Hotel Selský Dvůr patří mezi špičku čtyřhvězdičkové hotelové kategorie v Praze. Hotel je obklopen zelení a pro svoji neopakovatelnou atmosféru a kvalitu poskytovaných služeb se stal vyhledávaným místem pobytů hostů.
Praha 10, Praha

Restaurace Na Kačabce v Hostivaři

Putyka Na Kačabce je ideálním místem pro příjemně strávené chvíle v přátelském i firemním duchu. Najdete ji v centru památkově chráněné zóny Stará Hostivař.
Praha 10, Praha

Hostel Milánská na Praze 10

Ubytování v klidném a příjemném prostředí Prahy 10, s výhodnou a rychlou dostupností do centra Prahy. K dispozici jsou zde jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Přízemí hostelu Milánská je bezbarierové.
Praha 10, Praha

Galerie národních vín a vinařství Praha

Stálá prodejní výstava národních i světových vín a progresivních vinařství, distribuční a degustační centrum vín, obchodní zastoupení vinařů, prodej vína za bezkonkurenční ceny.
Praha 11, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha