ÚvodKalendář akcíKoncerty a divadelní akceTereza Kostková – Beseda v podkroví

Datum začátku akce: 16.3.2025.

Doba trvání akce: "16. březen 2025 19:00 - 20:00".

Tereza Kostková
Koncerty a divadelní akce

Tereza Kostková – Beseda v podkroví

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prozkoumejte aktuální akce v regionu Středočeský kraj nebo navštivte Koncerty a divadelní akce v celé ČR.
Herečku, moderátorku a dlouholetou průvodkyni pořadu StarDance Terezu Kostkovou bude na besedě v podkroví zpovídat skvělý publicista, moderátor a redaktor České televize a Českého rozhlasu Václav Žmolík.
Tereza Kostková (*1976)

jako divadelní herečka působí momentálně v řadě představení pražských divadel Kalich, Ungelt a dalších. A velmi úspěšná je i její filmová kariéra. V posledních letech si zahrála v seriálech Jedna rodina nebo Hvězdy nad hlavou. Z početných filmových rolí posledních let jmenujme např. V létě ti řeknu, jak se mámLéto s gentlemanem nebo Ženy v běhu.

Má ráda štrúdl, ledovou sprchu a hvězdnou oblohu. Nemá ráda rýmu, zabedněnce a odpadky. Ráda stojí na břehu moře, nerada stojí ve frontě v supermarketu. Líbí se jí, když se druhý usmívá a nelíbí se jí, když jí metro ujede před nosem.

Václav Žmolík (*1959)

je český novinář, publicista, scenárista, rozhlasový a televizní redaktor a moderátor. Mezi jeho nejznámější tvorbu patří rozhlasový a televizní seriál Po Česku, který vyšel i knižně a dočkal se také rozhlasové podoby.

Václav má kořeny v Lysé nad Labem, kde trávil své dětství. V nedalekém Českém ráji spolu se svou dcerou Karolínou Cingrošovou pořádají hudební festival Hudba z ráje.

Otázky i odpovědi jsou strojově generované a neprošly redakční úpravou.