Úvod > Kalendář akcí > Tartuffe
Hudební a divadelní akce

Tartuffe

Slavná klasická komedie Tartuffe od nejslavnějšího francouzského dramatika Molièra, která vyvolala při svém prvním uvedení v roce 1664 skandál a nastoupila svou nikdy nekončící cestu po scénách světového významu, zavítá na hrad Loket!
Nádvoří hradu se svou nezaměnitelnou atmosférou se v jeden červencový večer, přesněji 5. 7. 2022 od 20.00 hodin, promění v jedno velké divadlo. Umělecký soubor nejzápadnějšího a nejprogresivnějšího divadla v našich končinách, Západočeského divadla v Chebu, přiveze jednu z nejslavnějších kostýmních komedií všech dob. Přijďte se přesvědčit, že klasická satira o spolubydlícím, který postupně ovládne celou domácnost pana Orgona a pod rouškou mravopočestnosti málem zničí celou jeho existenci i rodinu, je také v dnešní době nebývale aktuální – a zároveň zábavná. V hlavních rolích uvidíte Jana Hannyho Firlu a Viktora Braunreitera.

Vstupenku je možné zakoupit přímo na pokladně hradu nebo v Inforcentru města Lokte. Rezervace, dotazy a přání zasílejte formou e-mailu na kultura@hradloket.cz. Jelikož se jedná o představení pod širým nebem, doporučujeme teplé oblečení, a kdo rád sedává na měkkém, polštář s sebou. Větru, dešti poručit nedokážeme, ale můžeme Vám slíbit, že pokud se představení zruší z důvodu nepříznivého počasí, celá částka za zakoupenou vstupenku bude vrácena. Proto neváhejte, vstupenky jsou již v prodeji a nádvoří hradu má omezenou kapacitu.

Provozovatel

Hrad Loket

Zámecká 67
357 33 Loket
Tel.:
+420 352 684 155
Email:
kultura@hradloket.cz
WWW:
www.hradloket.cz
GPS:
50,187019 12,753759
 
 

Vstupné

Cena: 320 Kč

Snížená cena: 270 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí