Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Tank Power Show 2015
Akce pro děti

Tank Power Show 2015

TANK POWER SHOW je již tradiční každoroční akce konaná během květnového víkendu v areálu TANK POWER v Přelouči. Základním pilířem této akce je spojitost s historickými událostmi z období 1. a 2. světové války. Akce je určená jak pro dospělé tak pro děti.
Stěžejním tématem letošní show bude 70. výročí od ukončení 2. světové války. Opět se můžete těšit na účast Klubu vojenské historie Pardubice, která letos předvede netradiční ukázku propojenou s hereckými kousky profesionálních kaskadérů s názvem "Léčka 1945".

Velkou radost nám udělala městská policie Pardubice, která dorazí se svými psovody, kteří předvedou zdatnost pejsků a jejich pánů. Dále se programu zúčastní městská policie Přelouč, která předvede "Zadržení nebezpečného pachatele jedoucího v autě".
NKP Ležáky doveze panelovou výstavu na téma "Tragédie v Ležákách"


Připraveny budou soutěže pro děti ve dvou věkových kategoriích a to ve věku 3 – 9 let a 10 – 15 let. Menší děti absolvují cca.10 aktivit méně náročného charakteru, po absolvování soutěže vymění své vyhrané body za nějaký dáreček. Pro starší děti bude připraven naučně – zábavný program korespondující s tématy 2.světové války. Každý závodník obdrží malý dárek a pro první tři místa budou připraveny poháry a ceny.
Novinkou bude účast ojedinělé hudební show s názvem Tokhi & Groove Army.
Vyzkoušet si můžete lanové centrum, airsoft, battlefield live, řízení terénních vozů, čtyřkolky, vodní aktivity, projížďky v motorovém člunu, projížďky v historických vojenských vozech, ....

Provozovatel

TANK POWER Přelouč

Tovární 1553
535 01 Přelouč
Tel.:
+420 774 519 846
Email:
hamrova@zehastudi...
Email:
info@zehastudio.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.zehastudio.cz
GPS:
50,037593 15,582622
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Město:
Přelouč
Tipy na výlet:
Přelouč a okolí
 

Vstupné

Cena: 60 Kč

Poznámka:Děti do 3 let zdarma, děti ve věku 3 - 15 let 40 Kč. Parkování v rámci akce ZDARMA.

 

Časová náročnost

7,0 hodin

 
 

Auto – moto burza Valy u Přelouče

Tradiční nedělní trhy ve Valech. Na trzích můžete zakoupit veškerý sortiment včetně regionálních produktů Železnohorského regionu.
Valy, Pardubický kraj

Advent na choltickém zámku

Advent na Choltickém zámku se uskuteční 3. adventní sobotu 10. 12. 2022 od 14 do 18 hod.
Choltice, Pardubický kraj

Zimní království starokladrubských koní

Národní hřebčín Kladruby nad Labem zve 26. a 27. prosince do Kladrub nad Labem a do Slatiňan všechny své příznivce na tradiční vánoční návštěvu starokladrubských koní.
Kladruby nad Labem, Pardubický kraj

Svatební veletrh Pardubice 2023

Poslední týden v lednu patří už tradičně Svatebnímu veletrhu Pardubice. 28. a 29. ledna 2023, v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích budou připravena tři patra plná vystavovatelů.
Pardubice, Pardubický kraj

Dirt Drift Arena Přelouč

Ráj všech petrolheadů nově v Přelouči, dětské i dospělé buginy, rallyecross auta, demoliční derby pro jednotlivce i skupiny, teambuildingové akce se zaměřením na motorsport.
Přelouč, Pardubický kraj

Půjčovna vodních skútrů v Přelouči

Máte zájem půjčit se vodní skútr nebo dokonce máte vlastní vodní skútr a nemáte kde jezdit? Nevadí. My vám nabízíme devět kilometrů dlouhou vodní plochu v Přelouči.
Přelouč, Pardubický kraj

Tank Power – nevšední zážitek ve vojenském stylu

Chcete uspořádat nezapomenutelný zážitek pro skupinu rodinu či přátel? Nebo jste členem nějakého oddílu,klubu, školní třídy a hledáte zajímavý tip na společný výlet? Pro vás všechny rádi připravíme a zrealizujeme program ušitý na míru.
Přelouč, Pardubický kraj

Hřbitovní kostel Navštívení Panny Marie v Přelouči

Hřbitovní kostel zbudovaný v letech 1682–84. Dvouvěžová jednolodní stavba s obdélným presbytářem orientovaným na východ.
Přelouč, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp Marin Mělice u Přelouče

Ubytujte se na malebném poloostrově uprostřed krásného písečáku Mělice.
Přelouč, Pardubický kraj

Kavárna a bistro Monamy

Monamy najdete na cyklostezce v Srnojedech kousek od Pardubic. Kavárna a bistro Moniky Kořínkové připravuje sendviče, poctivé zákusky a dorty i domácí nanuky. Nabízí také vlastní limči a smoothie, řemeslná česká piva, vína a cidery i uznávané marmelády paní domácí.
Srnojedy, Pardubický kraj

Dobrý Kafe

Po otevření kavárny v tom romantickém domečku mezi paneláky se lidi ptali: „A tady už není zverimex?“ Ne, tady je kavárna, která dělá naprosto úchvatné snídaně, výběrovou kávu a super zákusky.
Pardubice, Pardubický kraj

Hotel Trim – ubytování v Pardubicích, bowling a restaurace

Sháníte pohodlné ubytování poblíž města Pardubice? Zavítejte do našeho útulného hostelu Trim, který nabízí kvalitní ubytování v různých cenových úrovních, bowling a najíst se můžete v hotelové restauraci, která vaří také pro bezlepkovou dietu.
Pardubice, Pardubický kraj