Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Taneční hodiny pro děti!
Akce pro děti

Taneční hodiny pro děti!

Taneční hodiny pouze pro děti! Flamenco pro větší, menší i ty nejmenší děti. Tyto taneční kurzy vede rodilá Španělka Rosa Olympia Estrella, která na taneční scéně působí více než 20 let. Je uznávanou choreografkou a tanečnicí po celém světě. Najdete nás na Malé Straně, ulice Vlašská 15, Praha 1.
T

Provozovatel

Rosa Olympia Esrella Taneční & pohybové studio

Vlašská 15
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 732 984 009
Email:
rosadanza@email.com
WWW:
www.rosaestrella.com
GPS:
50,087242 14,399225
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Pro informace o ceně tanečních hodin napište na rosadanza@email.cz

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Erární baret aneb Jak se do hlediště volá...

Literární autorský kabaret plný skečů, písní a improvizací. Erární baret navazuje na literární kabarety dávného Montmarteru i na Česko-červenou sedmu, ale pracuje s tématy zcela současnými, či raději ještě nadčasovými.
Praha 1, Praha

Kouzelnická show Kristiána Kašpara

Můžete se těšit na ty nejzáhadnější kouzla a iluze. Zábavná show pro celou rodinu.
Praha 1, Praha

Pan Sova

Pan Sova bydlí v malém útulném domečku. Žít sám není snadné, někdy má pan Sova i strach, jindy se mu stýská po kamarádovi, se vším si musí poradit sám.
Praha 1, Praha

Vánoce u Ježibaby z Perníkové Chaloupky

Jeníček a Mařenka žijí se svým tatínkem a zlou macechou. Jednoho dne je macecha pošle do nebezpečného lesa, kde žije zlá ježibaba. Jak pohádka dopadne, se dozvíte v divadle Apropo. Můžete se těšit na speciální vánoční verzi této pohádky.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Půjčovna elektrokol Praha

Profesionálové k vyhledání nejhezčích zážitků na elektrokolech v Praze. Objevili jsme nejhezčí památky Prahy a propojili je s parky a cyklostezkami, aby vaše rodina měla maximalní pohodlí poznat Prahu v sedě a takovou jaká skutečně je. Je radost projet Prahou bez námahy a přitom si ji užít aktivně!
Praha 1, Praha

KGB Muzeum v Praze – Praha 1968 očima důstojníka KGB

Poprvé můžete na jednom místě spatřit předměty, které patřily pohlavárům sovětského státu. V kolekci jsou velmi neobvyklé exponáty, např. posmrtná maska Lenina, zbraň, kterou byl zavražděn Trocký, radiopřijímač z Berijovy pracovny, zařízení z laboratoří KGB a další.
Praha 1, Praha

Lobkowiczký palác – sídlo Velvyslanectví Spolkové republiky Německo

Malostranský palác významného šlechtického rodu Lobkowiczů byl postaven podle návrhu architekta Giovanni Battisty Alliprandiho v letech 1702-04.
Praha 1, Praha

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Muzeum vás zavede do atmosféry renesanční půdní laboratoře Edwarda Kelleyho. Připraven je pro vás zážitek na jaký se nezapomíná a jaký si budete chtít časem zopakovat.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

St. Martin Praha

Nabízíme tradiční českou kuchyni, mezinárodní a vegetariánská jídla.
Praha 1, Praha

Alchymist Grand Hotel & Spa Praha

Několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. Pětihvězdičkový boutique hotel vládne pohádkovým kouzlem s vytříbeně zařízenými pokoji, jež odrážejí historický charakter města.
Praha 1, Praha

Gelatology

Originální zmrzlinárna a kavárna Gelatology.
Praha 1, Praha

Restaurace U Zlaté podkovy v Praze

Restaurace U Zlaté podkovy na bízí skvělé staročeské speciality i moderní kuchyni. Kapacita restaurace je 50 osob. Kapacita zahrádky je 30 osob.
Praha, Praha