Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Talk show na staré, pohodlné pohovce
Hovory ze staré pohovky
Hudební a divadelní akce

Talk show na staré, pohodlné pohovce

Třemi vzácnými hosty prvního uvedení budou:Zlata Holušová – ředitelka úspěšného festivalu Colours of Ostrava, Markéta Konvičková – zpěvačka, finalistka SuperStar oceněná Zlatým slavíkem, Monika Horsáková – dokumentaristka a vedoucí audiovizuální tvorby. Pořadem provází Dagmar Misařová.
Jak napovídá název, bude se pořad odehrávat na staré, pohodlné pohovce. Přátelské vyprávění tří hostů i moderátorky Dagmar Misařové, vtáhne diváky do příjemné atmosféry, jako by se všichni potkali na návštěvě v obývacím pokoji a povídali si u jednoho stolu. Přijďte se setkat s výjimečnými hosty v komorním sálu, dozvědět se více o jejich životních příbězích a strávit tak příjemný a obohacující podvečer. Celým večerem provází živá klavírní hudba.

Pořad bude pravidelně uváděn každé poslední pondělí v měsíci v 18.30 hod. v sále Staré arény.

Vstupenky v předprodeji za ZVÝHODNĚNOU CENU můžete již nyní zakoupit v kavárně Stará aréna na Masarykově náměstí.

Provozovatel

Stará aréna

28. října 49/23
702 00 Ostrava
Tel.:
+420 777 402 000
Tel.:
+420 731 091 865
Email:
promo@staraarena.cz
WWW:
www.staraarena.cz
GPS:
49,835271 18,292270
 
Region:
Moravskoslezský kraj
Oblast:
Ostrava a okolí
Město:
Ostrava
Tipy na výlet:
Ostrava a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

Snížená cena: 120 Kč

Poznámka:PŘEDPRODEJ: 120 Kč / 70 Kč studenti a senioři Předprodej v kavárně Stará aréna

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Vyhlídkové kolo v Ostravě

Oblíbené vyhlídkové kolo bude stejně jako v minulých letech umístěno na Masarykově náměstí, jeho provozní doba bude od 26. 11. 2022 do 2. 1. 2023 vždy od 10:00 do 20:00 v soboty, neděle a ve svátky a od 12:00 do 20:00 ve všední dny.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Vánoční trhy Ostrava 2022

Letošní Ostravské Vánoce vás budou bavit. Provoz trhů od 26. listopadu 2021 do 2. ledna 2022 a některé stánky i atrakce zůstanou v provozu až do Tří králů. Těšit se můžete na desítky bodů kulturního i doprovodného programu, nechybí ani vyhlídkové kolo, vánoční kluziště, trhy, divadla i koncerty.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

NN Night Run Ostrava

10.ročník – Memoriál Stanislava ŠPOKA.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Festival Spectaculo Interesse 2021 v Ostravě

Mezinárodní loutkářský festival Spectaculo Interesse, jehož pořadatelem je ostravské Divadlo loutek a který se měl uskutečnit od 3. do 8. října 2021, neproběhne. Čtrnáctý ročník festivalu by se měl uskutečnit od 1. do 6. října 2023.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Pokojový orloj v Ostravském muzeu

Chloubou Ostravského muzea je pokojový orloj od Jana Maška, který byl technikem ve Vítkovických železárnách v Ostravě v letech 1924 -1935. Byl také amatérským astronomem a svůj technický um zdokonaloval i po práci, a tak vznikl nejoriginálnější pokojový orloj.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ostravské muzeum

V historickém interiéru budovy Staré radnice na Masarykově náměstí v Ostravě se nachází stálá expozice Ostravského muzea. Expozice je rozdělena do tří celků, a to prezentace společenskovědných a přírodovědných sbírek, historie města a historie okolní přírody.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Absintový klub Les Ostrava

V ostravském undergroundovém Absintovém klubu Les, který vznikl v roce 2013, se už dlouhou dobu neholduje jen oblíbenému francouzskému destilátu. Dnes je z něj kulturní centrum pro širokou veřejnost.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Linity – masáže v centrum Ostravy

Bolí vás záda? Chcete si na chvíli odpočinout? Zapomenout na starosti všedního dne? Pojďte si užít masáž dle vlastního výběru v centru Ostravy.
Moravská Ostrava a Přívoz, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Heiwa kafé – japonská kavárna

Česko-japonské kulturní centrum provozuje malou Japonskou kavárničku Heiwa kafé, ve které můžete ochutnat speciality přímo z Japonska. Originální čaj, japonská piva, pravé saké, spoustu sladkostí a jiných dobrot. Pochutnat si můžete i na kávě, kterou si dopřávají Japonci.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Bistro Poke bo

Poke bowl je tradiční havajské jídlo a existuje mnoho způsobů, jak ho připravit...
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Imperial Hotel Ostrava

Imperial Hotel Ostrava poskytuje nadstandardní služby od svého otevření v roce 1904. Jeho praktická poloha přímo v centru, bohatá historie a profesionální personál z něj tvoří ideální hotel pro váš pobyt.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Prvorepubliková kavárna Elektra v Ostravě

Prvorepubliková kavárna Elektra je opět v provozu. Ke spokojenosti milovníků dobré kávy a dortíků přibylo několik pohodlných pohovek. Oblíbené jazzové večery zůstávají.
Ostrava, Moravskoslezský kraj