!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Táborský reprezentační ples

Táborský reprezentační ples

Kdy 22. únor 2020 19:00 - 23. únor 2020 4:00 Společenské akce
Hotel Palcát přináší jedinečnou příležitost, stát se součástí slavnostního večera, k příležitosti 600. výročí založení města Tábora.
Celým večerem bude provázet moderátorka Mahulena Bočanová a 18-ti členný Orchestr Karla Vlacha se svými sólisty, které v průběhu večera doplní Monika Absolonová a Bohuš Matuš. Spolu s nimi se na pódiu objeví další hvězdy galavečera jako je Jiří Korn, trio La Gioia, které je spojením operní a populární hudby, Kamil Střihavka. Za doprovodu operní pěvkyně Karolíny Berkové vystoupí sólisté Baletu Národního divadla.

O dobrou zábavu v Clubu BarBar se postará DJ Martin Hrdinka, v restauraci Illusion Martin Maxa a v Music baru Havana táborská formace Covertrio+. Řízená degustace vín, kterou provede sommeliér z vinařství, potěší každého milovníka vína. Na hlavním sále, k výjimečné atmosféře, přispěje i slavnostní výzdoba, včetně kulatých stolů, květinové výzdoby a osobního číšníka, který se o Vaši spokojenost bude starat během celého večera.

Věříme, že všechny hosty potěší pestrá hudební nabídka a také možnost vybrat si hudební žánr odpovídající Vaší náladě. Neopakovatelná atmosféra se bude linout z pěti sálů hotelu Palcát. Hotel Palcát se stane místem setkání…


PROGRAM

Večerem vás provede moderátorka MAHULENA BOČANOVÁ

Vystoupí:
JIŘÍ KORN
MONIKA ABSOLONOVÁ + ORCHESTR
BOHUŠ MATUŠ + ORCHESTR
KAMIL STŘIHAVKA
LA GIOIA
KAROLÍNA BERKOVÁ + SCÉNICKÝ TANEC
MARTIN MAXA
COVERTRIO+
DJ MARTIN HRDINKA
WHITE STRINGS

 
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 1. 2020