Úvod > Kalendář akcí > Sympozium ilustrace v Broumově - zrušeno
Sympozium ilustrace v Broumově - zrušeno
">
21.3.
4.4.
+ Přidat foto

Sympozium ilustrace v Broumově - zrušeno

Kdy 21. březen 2020 - 4. duben 2020 Festivaly
V České republice se koná několik výtvarných sympozií, zaměřených na malbu, sochu či keramiku. Žádné ze sympozií se však doposud nezabývalo výhradně ilustrací, která v současné době nabývá na popularitě a zažívá období rozmachu.
To organizátory z řad Czech illustrators a Festivalu ilustrace LUSTR inspirovalo k myšlence uspořádat v Broumově Sympozium ilustrace a každý rok vybrat šest účastníků z ČR i zahraničí, kteří v broumovském klášteře stráví jarní dvoutýdenní pobyt prací v ateliérech.
 
Druhý ročník Sympozia ilustrace se uskuteční v broumovském klášteře ve dnech 21. 3. – 4. 4. 2020. Svou účast již potvrdili Patrik Antczak, Jiří Grus, Nikola Logosová, Dana Ledl alias Myokard a Marek Rubeca. V rámci doprovodného programu proběhne speciální víkend pro širokou veřejnost (workshopy, přednáška o polském filmovém plakátu, promítání animovaných filmů, masterclass polského účastníka sympozia). Rozšiřujeme také spolupráci s výstavní síní LokArt, která se prostřednictvím workshopů pro děti stane na dva týdny centrem dětské imaginace.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 3. 2020